Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Normális egy 14 hónaposnál,...

Normális egy 14 hónaposnál, hogy már most dacol? Földhöz vág dolgokat idegesen, ha nem tetszik neki? Maga is földre dobja magát és úgy "hisztizik"?

Figyelt kérdés
Azt hittem ez 2 éves kora körül lesz. De már most ha valamit elveszett tőle szabályosan földhöz vágja magát és sír kiabál. Vagy ideges arca dobál le mindent. Néha néha még az arcomba is csap
2019. júl. 5. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális.


[link]

2019. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer olvastam egy jó módszert. Te is csapd földhöz magadat, és sírj. Meglátod, annyira meg fog lepődni, hogy elfelejti a hisztit, és rájön, hogy nem veszik komolyan.
2019. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Kisfiunk 1 éves és már csinálja. Ha valami nem sikerül idegesen dobál "seper" a kezével a játékai között vagy ha valamit elveszek vagy nem szabad simán földhöz vágja magát és üvölt. Toporzékol dübög a lábaival .
2019. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így kezdődött. Toporzékolt, ha valami nem tetszett ütött, marta az arcom. Megfogtam a kezét rászoltam erelyesebben, hogy nem utána megszeretgettem és pikk pakk megnyugodott. Most már 2 éves egy kb 2 hete kezdődött az igazán kemény változás. Ez azt takarja, hogy nem csak toporzékol, konkrétan a földbe veri a fejét, vagy teli vagyok kék zöld foltokkal mert nekem jön és úgy harap, hogy reszket a feje. Pl egy pelenka csere miatt. Ma volt az a pont amikor ravertem a fenekére. Egész nap öltem magam miatta, abban a pillanatban amikor megharapta a lábam egyszerűen nem bírtam uralkodni magamon, 13 hetes terhes vagyok úgy érzem kimerültem és egyáltalán nem kezeltem a helyén ezt az egészet. Nagyon rossz érzés. De tényleg. Próbálj meg nagyon tájékozódni a témában, rengeteget utána olvasni, megérteni, elfogadni, kísérletezni, hogy nektek mi a jó. Neked is egy elviselhetőbb időszak következik ha tudod, hogy mi miért történik és ami a legfontosabb a gyerekednek is egy jobban feldolgozható korszaka lesz. Kitartás
2019. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális. 9 hónapos kora óta van akarata és azóta is élvezem :) Akkora forma lehetert, mint most a Tiéd mikor kedvenc tiltakozása az utcán üvöltve fetrengés, a mérgében a fejét bárhová beverés és a játék elhajítás volt.
2019. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!