Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Másfél hónap alatt van esély,...

Másfél hónap alatt van esély, hogy szobatiszta lesz?

Figyelt kérdés
Szeptember közepén kezdi a kisfiam az ovit. Itthon mindig kisgatya van rajta, van mikor szól, de van mikor csak akkor szól már mikor bespisilt. Délutáni és esti alvás után is már száraz a pelus. Novemberben lesz csak 3 éves, bölcsibe sajnos nem tudom vinni mert itt nincs, még egy évet meg nem tudunk itthon maradni ha már gyest se kapok.

2019. aug. 1. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne parázz rá,oviba attól mehet h nem szobatiszta,max többször átöltöztetik ha bepisil....fiam sajnos most lesz haz ha minden jol alakul,de 1-én ovit kezdünk,pedig 4 éves lesz
2019. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk beveszik pelussal is. Váltóruha két, három adag legyen az oviba. Látja majd a többi gyereket és Ő is követni fogja őket a wc-n. Nem kell erőltetni.
2019. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Itt nem pelenkàznak azt mondták. Cumit hasznàlhatjàk nàlatok? Sajnos szerintem a legrosszabb óvónőt fogtuk ki. Azt mondta cumit őszig mindenki felejtse el, pedig el se tud anélkül aludni. Csak alváshoz kell neki, de ahhoz mindenképp még. Vagy esetleg aki tud ebben segíteni arról hogy a legegyszerűbb leszoktatni?
2019. aug. 1. 13:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy az oviban nem fogják neki odaadni. Két nap alatt leszokik róla. És még csak nem is neked kell hallgatni a hisztit, hanem az óvónőnek.
2019. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Siman lehet meg szobatiszta lanyom aprilisban kezdte volna az ovit de meg nem volt szobatiszta igy nem vettek fel. Ra 1honapra nappalra es ejszakara is szoba tiszta lett. Cumit nalunk megengedtek.
2019. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt bőven szobatiszta lehet
2019. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet még szobatiszta szeptemberig. Viszont az oviban valóban nem pelenkáznak, sok váltóruhát vigyél. Sőt, pelussal be sem veszik sok helyen, maximum magánoviban. Mivel csak jövő szeptembertől óvodaköteles. Tényleg nincs a közelben semmilyen bölcsi, csana? Vagy a munkahelyed közelében?
2019. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért kéne még egy évig otthon maradni. Ha úgy alakul hogy nem lesz szobatiszta, és így nem veszik be, akkor majd beveszik 1-2 hónappal kèsőbb, vagy amikor szobatiszta lesz. Hiszen felvették, van helye.
2019. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
cumit majd nem adják oda,gondolj bele ha odaadnák akkor semmi se motiválná hogy leszokjon,akár sulis koráig is megmaradna neki?(ismertem ilyet...anyuka vitte a cumit mikor ment a gyerekért,és nagycsoport végén is cumizott a gyerek,hiába mondták neki h a cumitol az állkapocs is deformálodik ilyen sok idő alatt)
2019. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem négy gyermekem van. Az első 3 már nagyobb. (16, 14, 11, és 3 éves múlt júniusban)

A nagyokkal már elkezdtem 1 éves kor előtt. Mind a 3 stabilan szobatiszta volt 2 éves korára. 3 évesen már éjszaka sem kellett pelus.

Most a legkisebb gyerekkel követtem az úgymond új ,,trendet,,.

Vártam, hogy magától legyen szobatiszta. Hát nem lett, most pedig a sírógörcs kerülget, mert nem vették fel így oviba. Felénk nem mehet pelenkás gyerek oviba.

Nekem pedig vissza kellene mennem dolgozni, most van egy hónap haladékunk, nagyon remélem, hogy valami csoda segít.

Ha vissza forgathatnám az időt, akkor a hagyományos módszert követném, mert ez az állapot valami agyrém, és persze hogy rástresszelek, ki nem stresszelne őszintén?

2019. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!