Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Pisis ruhában a gyerek?

Pisis ruhában a gyerek?

Figyelt kérdés

Amit ma láttam, komolyan mondom nem hiszem el.

Egy hipermarket bejáratához közelítettem, és megláttam egy 3 év körüli gyereket az anyjával. Világosszürke nadrág volt a kisfiún, és a fenekénél, hátsó combjánál lévő sötétszürke rész egyértelműen pisiáztatta volt. Semmi gond nincs ezzel, előfordul szobatisztaság gyakorlásnál nem is egyszer. De hogy az anyuka, úgy ahogy van, a pisis gyereket beleültette a bevásárlókocsinak abba a műanyag részébe, ahol ugye ülnek a gyerekek, hát ezen kikerekedett a szemem. És akkor utána a pisibe üljön más gyereke is, anélkül, hogy tudná? Ti jártatok már így? Mit csináltatok? Vagy mit csinálnátok? Szerintem a minimum egy bevásárlószatyrot vagy zacskót odatenni, hogy arra üljön. Vagy váltásruha a táskában. Nem is tudom mit várok igazából a kérdéssel, de jólesett kiírni, bár egyszerűen fel nem foghatom, hogy ennyire bunkó emberek léteznek.



2019. aug. 19. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Miért itt dohogsz ahelyett hogy szóltál volna az anyukának?

Egyébként nem igazán tudom elképzelmi a szitut. 32 folban melegítő? Mert ha vékony, az bizony semmit se tart bent. Kondenzcsíkot kellett volna húznia.

2019. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Külföld, itt 15 fok van most.
2019. aug. 19. 15:09
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy csak strandolni voltak és a vizes fürdőruhára vette fel a nacit és attól ázott át. Vagy nem vette észre az anyuka. Bármi lehet
2019. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ti legalább annyira ráértek, hogy csak unalomból válaszoltok. Nem magyarázás, Anglia, és pisi volt, egyértelműen. De hagyjuk is, gondolom mindannyian hasonló bunkó, háziszörnyek vagytok. Látszik is.
2019. aug. 19. 15:21
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Honnan tudod h pisi volt? Megszagoltad? Az nem fordult meg a fejedben, hogy beleult valahol egy vizes szekbe stb? Birom az eloiteleteket 🤦‍♀️
2019. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

"De hagyjuk is, gondolom mindannyian hasonló bunkó, háziszörnyek vagytok"


Te raktál ki ilyen rosszindulatú kérést, nem mi. Mégis mi vagyunk a háziszörnyek? Érdekes

Honnan vagy annyira biztos, hogy pisi volt?

És ha igen, akkor hogy az anyuka észrevette?


És ha külföldön vagy, akkor nem tudod elmutogatni, hogy néz már h.lye nő, a fiad nadrágja pisis no no sitting here

2019. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

En szoltam vna, nekem az is kicsapja a biztositekot hogy ha valaki a gyereket az elkeritett jatszoteren, a bokorban pisilteti meg. (2 napra ra meg ugyanabban a bokorban bujocskaznak más gyerekek.. Hat köszi. Ki is lehet vinni egy fa ala, vagy bokorba csak lusta igenytelen nok le se tojjak ezt.


Sokan lazadnak ha egy kutya pisil a jatszoter mellett (nem benn hanem mellette) de a gyerekpisi az szent es serthetetlen pedig mar ne is haragudjatok en sztem gáz. Múltkor pl lattam egy lanyt bepisilni egy jatszoteri jatekon, ilyen kisház szerun, es vagy 4 eves lehetett mar.. anyuka szorgalmasan torolgette, adott ra uj bugyit es le is tudta. Az nem szamit, hogy mas is ott jatszott es csorgott le a pisi. Na szoval en megertelek es amugy sztem a gyereknek is megalázo a ti helyzetetekben a pisis ruhaban lenni. En hordok magammal plusz nacit a gyerekemnek.

2019. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Végre valaki válaszolt.

Nem értem komolyan, miért nem lehet a kérdésre válaszolni. Miért kell kiforgatni? Szerintem baromi egyszerű volt a kérdés. Az, hogy az egész sztorit hozzáírtam, mellékes. Mint ahogy az is, hogy külföld, vagy sem. De látom, ugynúgy megcsinálják otthon is egyesek.

2019. aug. 19. 15:38
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Attól hogy töröltetted, még mindig lehet, hogy a gyerek leitta magát vagy beleült valami vízbe.
2019. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a pisis kérdező, és igaz a sztori. Igen, odamehettem volna figyelmeztetni, de akkor meg ugye szintén én vagyok a bunkó
2019. aug. 19. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!