Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Pisis ruhában a gyerek?

Pisis ruhában a gyerek?

Figyelt kérdés

Amit ma láttam, komolyan mondom nem hiszem el.

Egy hipermarket bejáratához közelítettem, és megláttam egy 3 év körüli gyereket az anyjával. Világosszürke nadrág volt a kisfiún, és a fenekénél, hátsó combjánál lévő sötétszürke rész egyértelműen pisiáztatta volt. Semmi gond nincs ezzel, előfordul szobatisztaság gyakorlásnál nem is egyszer. De hogy az anyuka, úgy ahogy van, a pisis gyereket beleültette a bevásárlókocsinak abba a műanyag részébe, ahol ugye ülnek a gyerekek, hát ezen kikerekedett a szemem. És akkor utána a pisibe üljön más gyereke is, anélkül, hogy tudná? Ti jártatok már így? Mit csináltatok? Vagy mit csinálnátok? Szerintem a minimum egy bevásárlószatyrot vagy zacskót odatenni, hogy arra üljön. Vagy váltásruha a táskában. Nem is tudom mit várok igazából a kérdéssel, de jólesett kiírni, bár egyszerűen fel nem foghatom, hogy ennyire bunkó emberek léteznek.



2019. aug. 19. 14:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

"anyuka szorgalmasan torolgette, adott ra uj bugyit es le is tudta. Az nem szamit, hogy mas is ott jatszott es csorgott le a pisi."


Taníts, mester!

Mi mást kellett volna tennie anyukának azon túl, hogy letörölte a játékot, a gyereket pedig átöltöztette?

Mondjuk kihívnia a közegészségügyet vagy a tűzoltókat, hogy mossák át?

Mindent megtett ami ilyen helyzetben elvárható. Helyzethez képest rendbehozta az eszközt és tisztába tette a gyereket.

Az lett volna helytelen, ha csak eloldalog.

2019. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nekem úgy jött le a válaszból, hogy a gyereket törölgette, nem az eszközt.
2019. aug. 19. 15:54
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem csak én tudok válaszokat töröltetni, de ne zavarjon. Mellesleg, ha annyira zavarna, akkor nem fárasztanám magam, hogy válaszoljak neked.
2019. aug. 19. 16:23
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

Nálam ilyenkor az volt, hogy wc-től wc-ig közlekedtünk és volt nálunk váltás ruha. Egy idő után vissza tudja tartani, és időben tud szólni, így nem igen fordul elő baleset. Addig meg egy pelus sem árt, ha van.

Most már lehet kapni hordozható, eldobható papír bilit. Régen nem volt.

A gyereket meg bevásárlókocsi huzatban teszem bele a bevásárlókocsiba. Pont azért, mert ki tudja, hogy ki használta előtte.

2019. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Itt az emberek az unatkozó háziszörnyek, amikor te sepregetsz más házatáján, miközben szólni meg nem mersz a hanyag anyukának. Foglald el magad, de mással.
2019. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
Fuuuu de buta, rosszindulatú vagy kérdező...
2019. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem is gáz. És szóltam volna. Én azon is ki szoktam akadni, mikor a gyereket konkrétan a bevásárlókocsiba teszik. Könyörgöm, oda más a kaját teszi, ok, jobb esetben zacskóban van a zöldség, gyümölcs, de utána meg otthon teszed a hűtőbe...

Szerintem nem a kérdező a rosszindulatú, hanem akik úgy válaszoltak, ahogy, azok magukra ismernek, ők is hasonló módon intézik a dolgaikat.

2019. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha már arccal nem mersz szólni neki, akkor fogod magad és letörlöd mielőtt beleteszed a gyereket. Kb addig tart amíg kiírod a kérdést... bár nekem eddig se fájt elővenni egy nedves törlőt.
2019. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem rosszindulatú a kérdező, inkább mondanám gyávának meg gerinctelennek. A netre mindenki bátor kiírni, ami bántja a kis szemecskéjét, de egy kisgyerekes anyuka maximum verbálisan alázza le, mit kell ettől ennyire betojni? Ha élőben nincs akkora szája, mint a bécsi kapu, mit itt sunyiskodik?
2019. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
81%
Mitől vesszük garantáltnak, hogy még ha pisi is volt, nem egy kisebb pech volt, hogy rajta kellett maradjon a ruha, és hogy utólag nem törölte át az ülőkét az anyuka?
2019. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!