Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor lett szobatiszta a...

Mikor lett szobatiszta a gyereked? (Fiú, lány)

Figyelt kérdés

Tényleg lehet akár egy hét alatt is teljesen szobatiszta valaki?

Várjam tovább a csodát?

Kicsit el vagyok keseredve, mert a 3 évesemet nem vették fel így oviba.


2019. szept. 17. 15:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2 év egy hónap lány. Nem tartottam érettnek, próbából levettem a pelusát nyáron, nem engedte visszaadni.

Nem értem a kérdést: megpróbáltad és nem ment neki? nem szólt vagy nem akarta levenni? mert erőltetni nem szabad attól csak rosszabb lesz.

Vagy várod hogy szóljon úgy hogy pelus van rajta? Az én kislányom nem érezte/jelezte a pisit, olyan szuper nedvszívók ezek a mai pelenkák. Egyszer kétszer végigcsurgott a lába szárán a pisi, és rájött hogy ez nem jó dolog.(persze volt még baleset utána is!)

Szerintem valami szép bugyi/kisnadrággal is meg lehet hozni a kedvet a dologhoz, legalábbis az én gyerekemnek meghozta.

2019. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lány, 2 évet töltötte áprilisban, júniusban levettük a pelust és meglepetésünkre egyből szobatiszta lett, egy hétig kapott még éjjelre pelust, de száraz maradt így levettük azt is, egyetlen baleset sem volt, azóta sem.
2019. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A fiam 3 éves kora előtt egy hónappal. 1 hét alatt, egyszerre szoba és ágytiszta lett.
2019. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!