Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek? Káros a limonádé?

Szerintetek? Káros a limonádé?

Figyelt kérdés

18honapos gyerekem eddig teát és vizet ivott

Most már nem akarja elfogadni se a vizet se a teát

Most így Bravó alma lét iszik és szűrt őszi lét

Esetleg ha víz és a tea helyett limonádét csinálok neki az káros??


2019. nov. 4. 16:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... 4,5 éves a kisfiam, mindig vizet ivott
2019. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A fogakra az káros, ami savas és cukros, szóval a limonádé pont elég durva, de a tea, almalé is. Őszilé egy lehelletnyit kevésbé savas, de az meg cukrosabb. Illetve egyes teafajták (pl. kamilla) mondjuk kevésbé savasak, de nem mind gyereknek való. Legjobb trükk, ha extra óvatosan elkezded hígítani, amit eddig ivott, amíg újra elfogadja a vizet. És néha ha vesztek valami olyan kulacsot, ami tetszik neki vagy csak egyik színű pohárból engeded a másikba töltögetni vagy kipróbálni a szívószálat.
2019. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha választanom kellene a savanyú citromos víz meg a sima között, nálam a sima nyerne. Szerintem a gyerekednél is.
2019. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerintem se szoktasd cukros löttyökre. Megszokja és amikor kamaszkorában már narancsbörös lesz és szeretne lefogyni nagyon nehezen fogja letenni. Nézz körül a mai fiatalok között minden második elhízott. Ezt te tudod megelőzni ha nem szoktatod rá a karos dolgokra.
2019. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Zéró tolerancia. Víz van más nem. 2 nap alatt inni fogja. Nem szárad ki.
2019. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egyik válaszadó jól írja, tegyél bele akár narancsot, uborkát, vagy fagyasztott gyümölcsöket. ÉN felnőttként is így iszom a vizet. A fagyasztott gyümölcsös különösen finom. De cukrot ne tegyél bele.
2019. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
És akkor mit javasoltok, ha zéró tolerancia van, tehát csak víz van, és abból annyit iszik a gyerek, hogy ne halljon szomjan, de ahhoz kevés, hogy normális széklete legyen? A kevés folyadéktól kemény és fájdalmas a kakilás? Akkor se lehet neki más innivalót adni, amit szivesen megiszik? Gyümölcslére gondolok. Az ízesített vízzel is az a helyzet, ami a simával.
2019. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én továbbra is jobbnak tartom, ha egyre jobban (mondjuk két hét alatt) hígítod azt, amit elfogad, amíg a víz is bemegy. Piciknél meg simán lehet kaki gondoknál a püréket jóval hígabbra csinálni és akkor biztos bemegy a kívánatos folyadékmennyiség.
2019. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17-es vagyok, nálunk már nem pürézés van, 2 éves..de kaki gond az van :(
2019. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
és ha veszek neki tartositoszer mentes es cukor mentes izesitett vizet??
2019. nov. 6. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!