Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen bilit érdemes venni?...

Milyen bilit érdemes venni? Sima, zenélős, anatómiai,3in1, interaktív stb. Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 05:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A sima általános bili a legjobb. Mi vettünk mindenféle zenélő, macis, 3in1 hiperszuper bulit, mindegyikkel csak játszott szórakozott. A hagyományos bilinél hamar megtanulta, hogy az nem játékra való.
2020. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is a simára gondoltam ( max. kivehető betétes hogy könnyebb legyen tisztítani) csak úgy voltam vele hogy ha valamelyik valamiért jobban beválik beruházok 1- 2 ezer ft-tal többet rá és veszek olyat.
2020. febr. 2. 08:41
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél egy olcsó sz@art.Még az sem biztos hogy használni fogja.Az én fiam nem szerette,vécészűkítőt vettem neki és a vécére járt.
2020. febr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi vettünk zenélőt, mindhárom gyerekünk ordított rajta, megijedtek, hogy honnan jön a hang. Még megvan, a 4.gyereknek tartogatjuk hátha neki bejön, de nem valószínű. Sima egyszerű bili, amit néha használtak, meg eleinte, viszont nem akartuk megzavarni őket, hogy utána meg ott a wc, szóval WC szűkítőt meg fellépőt vettünk. A bilit csak akkor használták, ha nem bírtuk időben a wc- re ültetni, még nagyon az elején.
2020. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Gyémánt berakásos, hogy jól mutasson a fejeden használat után!
2020. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mindenképpen olyant, amelyiknek kívül van a füle. Így nem süketül meg, ha a gyerek belepukkant.
2020. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jajj de vicces az utolsó kettő!! Beírtam a google-ba hogy bili és kb. 100 féle-fajta bilit dobott fel. Tapasztalt szülők válaszára voltam kíváncsi,aki nem tud érdemben válaszolni az minek ír?? Ilyen silány és unalmas az élete ?
2020. febr. 9. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!