Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 2 éves szobatisztaság "visszae...

2 éves szobatisztaság "visszaesés" mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hónapja töltötte a kisfiam a 2 évet. Július eleje óta szobatiszta. Ő maga szólt. Már a deleléshez is elhagytuk a pelust, csak éjszaka kell. Kisdolog nagydolog is a bilibe ment szépen szólt. Viszont most 2-3 napja nem szól csak ha már teljesen vagy kicsit bepisilt. Mit csináljak? Ha én ráteszem időnként a bilibe akkor pisil. Nem szeretném vissza adni rá a pelenkát
2020. júl. 20. 08:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szólni csak utólag szól sajna még így van, hogy bugyiba is landol a kaka, van egy 6 hónapos öcsi, így nem tudok minden percben mellette lenni de reméljük napról napra ügyesebb lesz.
2020. aug. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Az előzőre reagálva. Lehet féltékeny az öcsire azért kakil be. Ezzel akarja elérni, hogy többet foglalkozzanak vele. Erről sűrűn kell beszélgetni a gyerekekkel, hogy barátkozzanak egymással. Ha megoldhatatlan egyiket nagyszülőknek kölcsön kell adni időnként.
2020. aug. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Fuuu de jól tettem hogy nem hallgattam azokra akik azt mondták hogy erőltetve van.

Lassan 2 hónapja nincs pelenka.

Teljesen jól alakult minden. Útközben is szól. Nem nagyon van baleset.

Így a bölcsibe is szobatisztán megy

2020. aug. 24. 07:56
 34/34 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy kitartottál! További minden jót! :)
2020. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!