Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kisfiam tudja szabályozni/viss...

Kisfiam tudja szabályozni/visszatartani a pisi/kaki ingert, de nem hajlandó ráülni a bilire vagy a wc-re. Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés

Mindig szól, ha pisil vagy kakil. Kakilni félre vonul.

A pisit is vissza tudja tartani. Pl. fürdés előtt kicsit pelus nélkül szokott lenni, sosem pisil addig. Ha látom rajta, hogy nagyon toporog, és megkérdezem, hogy pisilnie kell-e, akkor bólogat. Ilyenkor kérem, hogy üljön a bilire, de nem akar. Fel kell rá adni a pelust és akkor pisil.

Tegnap már a fürdővizét engedtem, amikor észrevettem, hogy kell neki. Mondtam, hogy menjen be a zuhanyzóba és pisiljen ott. Bement és pisilt.

Szóval nem lenne már ezzel gond. Pedig sosem erőltettük a bilizést.

Volt így másnál is? Lehet valamit tenni, vagy várjunk még?

Köszönöm a válaszokat!


2021. jan. 30. 22:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok. A kakilást nem erőltetem még a wc-n. A fiammal se tettem. Az állva pisilés napunk bejött. Megszokta a wc-t utána már kakilni is ráült.(kellett jó pár hét de lehet volt 2-3 hónap is)
2021. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Na jó. Köszönöm a válaszokat!

Nekem ebből elegem van.

Leírtam, hogy nem volt erőltetve sosem, most sincs.

Végeztem itt!

2021. jan. 31. 11:36
 23/24 anonim ***** válasza:
62%
#23-mas: akkor meg minek kérdezel bármit is, ha idegesítenek a válaszok?🤔
2021. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sikerült végül rászoktatni a WC-zésre? Ha, igen, hogy?
2023. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!