Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan szoktassam le? Miért...

Hogyan szoktassam le? Miért nem szól?

Figyelt kérdés
Kisfiam január végén lesz 3 éves, és meg mindig nem szobatiszta. Ha viszem, és ráültetem a bilire akkor belepisil, de magától nem szól,hogy pisi vagy kaka kell neki, simán becsinál a nadrágba(alsóneműbe). Így nem fogják bevenni oviba se, pedig jövőre már járni a kell, mivel muszáj mennem dolgozni. Hogyan szoktassam le? Adjatok légyszi tanácsokat.

2021. nov. 8. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szeptembertől óvodaköteles, addig bőven van ideje. Ezt nem lehet erőltetni, meg fog érni rá.
2021. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Németországban élünk, itt másképp van.
2021. nov. 8. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Az ovi lehet, másképp van, de a gyerek idegrendszere nem. 😄
2021. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de csak van valami, amivel segíthetnem a haladást
2021. nov. 8. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteget kínlódtunk vele, 3 éves kora után lett szobatiszta, lányomnál az vált be, hogy egy poszterre ragaszthatott matricát, ha sikerült bilizni, egy könyvben volt a poszter, viszlát pelus a neve.
2021. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, kipróbáljuk, köszi 😊
2021. nov. 8. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Kedves kérdező! A gyermeknek azonnali visszajelzésre van szüksége, venni kell egy csipogót aminek a vezetéke a pelenkába tehető, és amikor nedvességet érzékel, csipog. Így sokkal gyorsabban szobatiszta lesz, és nem kell semmilyen csodaszer, sem pszichológus, tapasztalatból mondom(én voltam ilyen).
2021. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tiny potty c. konyv, ha tudsz angolul. En azt hasznaltam, szuperul bejott. Kiegesziteskepp rajzoltam neki rola, megterveztem, felkeszitettem ra, kozosen elbucsuztunk a pelenkatol.
2021. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!