Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nem akar a bilibe/wc-be...

Nem akar a bilibe/wc-be kakilni.. van ötletetek?

Figyelt kérdés

Biztos nem az én gyerekem az első, de nem találtam hirtelen jó cikket. Mindig visszatartja a kakit, így bekeményedik neki. Amúgy rendesen eszik/iszik, így nem lenne gond, de addig tartogatja, amíg már kúpot kell kapjon.

Szól, hogy kakilnia kell, de nem akar a bilire ülni, ellenkezik. Ha esetleg ráül, akkor sem engedi ki. Pisivel nincs gond.

Amit próbáltunk: puhító ételek (őrölt lenmag, aszaltszilva, joghurt, több olaj, zöldség-gyümik, teljes kiörlésű holmik), meg már kap dulcosoftot, az elején segített, de már nem. Többet nem merek abból adni neki.

Aki hasonló cipőben járt, mi lett a megoldás? Tudtok jó cikkeket?


2022. máj. 19. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi is csak guglizni tudnánk....


[link]

2022. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan érdekel, aki szintén átestt ezen. :)
2022. máj. 19. 11:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem lelki okai vannak, de nem tudom, hogyan segithetnénk. A védőnő csak azt mondta egyen ilyeneket meg széklet lágyítót.
2022. máj. 19. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:
2: cikkeket kértél....
2022. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2022. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt sejted, hogy lelki oka lenne? Történt vele valami kellemetlen, esetleg a szorulás miatt félhet, mert fájt neki már? Ovis koromból tisztán emlékszem,hogy én féltem amiatt, hogy megint fájni fog, én is tartottam és persze, pont én csesztem ki magammal.
2022. máj. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2.5 éves. Volt szorulása is, aztán fosós-hányós vírus is.
2022. máj. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!