Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kislányom múlt héten töltötte...

Kislányom múlt héten töltötte a 4-et. Éjszaka még nem szobatiszta. Ez probléma ebben a korban? Vagy mit kell tennem? Más is volt így?

Figyelt kérdés

Nappalra 2,5 évesen lett. Egyik napról a másikra.

Éjjel viszont a pelusba mindig pisil. Eddig türelmesen vártam,hátha. A hormonok miatt.Voltak próbálkozások de akkor az egész ágyneműt mosni kellett minden nap mert minden éjjel bepisilt

Így visszakerült a pelus


2022. máj. 19. 11:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%
Nem, én nem hagynám rajta. Gumilepedo, alátét, és hajrá.
2022. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha egyszer abból a hormonból kevés termelődik, akkor semmit se ér ezzel, csak moshatja hónapokon, esetleg éveken át naponta az ágyneműt.

Hagyd rajta a pelenkát, ne problémázz rajta!

2022. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Én mindenképp rajta hagynám, felesleges neki szégyent és rossz érzést megtapasztalnia emiatt, hisz nem tehet róla. Csak nagyobb gondot okozna ha lelki terhet is tennél rá azzal, hogy mindig pisisen ébred.

Esetleg beszélj gyerekorvossal, de valószínű ő is azt fogja mondani hogy 5 éves korig nem okoz problémát.

2022. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Add rá vissza a pelust. Ha erőlteted,stresszeled,annál később hagyja majd el.
2022. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Az orvosnak SEMMI köze hozzá,hogy még éjjelre pelusos. Magánügy!
2022. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is rajta hagynám. Semmi baj nincs vele, nyugodj meg.
2022. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hagyd rajta a pelenkat. TELJESEN normalis 6-7 eves korig az ejjeli bepisiles.
2022. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🤗
2022. máj. 20. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!