Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Otthonra már szobatiszta, de...

Otthonra már szobatiszta, de sétához és utazáshoz elővigyázatosságból még pelusos gyereknél mire lehet számítani, ha pisilni kell? (Folyt. lent)

Figyelt kérdés

Visszatartja hazáig, vagy belepisil a pelenkába?

Nálatok hogyan alakult, ha mentetek valahova, és ilyenkor még pelus volt rajta? Száraz maradt minden alkalommal, vagy volt, hogy érdemes volt ráadni, mert bepisilt, nem bírta ki?



2023. aug. 30. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha pelenkát adsz rá az szinte garancia arra hogy bele is fog pisilni. Hiszen ott van rajta minek menne vécére. Tegyél több váltás ruhát inkább
2023. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Milyen az a csak otthonra szobatiszta gyerek? Nem ismerem. Addig nem szobatiszta egy gyerek, amíg nem az mindenhol. Amíg nem bír ki min. 1-2 órás kiruccanást anélkül, hogy a bokorba kellene pisiltetni.
2023. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha egyszer levettem, nem adtam vissza


Utazáshoz sem

2023. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy ilyen időszak, sok-sok váltóruhával kell elindulni.
2023. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én egyszer kétszer adtam rá, de butaság volt. Amikor stabilan szobatiszta volt otthon (tehát ő szólt, nem én kérdezgettem folyton), szólt máshol is. Nyolc hónapja szobatiszta már, és nem volt baleset, ha szükséges akkor tudja hosszabb ideig is tartani, nemcsak pár percig.
2023. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Itthon 90%ra szobatiszta.

Ha falun belül megyünk, vagy a szomszéd településre anyáekhoz, akkor nem kap pelust. De ha pl a városba, akkor ráadom.

És ha ráadom, akkor szinte holt biztos, hogy bele is pisil.


Engem nem zavar, van még idő kinőni.

2023. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Mindkét gyerekemnél volt ilyen időszak. (Autósülés tisztítása nem olyan könnyű...) Pelussal is mindig szóltak, ha pisilniük kellett. Nem okozott gondot. Viszont még a szobatisztaság legelején volt olyan a kislányomnál, hogy egy pici kicsurgásnál szólt, hogy pisilnie kell. Erre mindenképp jó volt a pelus autóba.
2023. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Add rá nyuvodtan, a pisiingert hormonok váltják ki, és még lehet hogy túl gyorsan reagál a gyermeked. Bámészkodik, idegen a környezet, emberek stb. , nem úgy mint otthon.
2023. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Mi is adtunk rá. Ha volt rajta, belepisilt, igen. De inkább ez, mint az autósülés tisztítása. Így is elhagyták szépen a pelenkát, minek szivassam magam?
2023. aug. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Általában nem pisilt bele a pelusba.Így anélkül vittük mindenhova.Sűrűn kérdezgettük,hogy nem e kell pisilni.Kockázatos,de ha már fixen szobatiszta,akkor az utcán is az lesz.
2023. aug. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!