Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Minden pelenkázáskor használto...

Minden pelenkázáskor használtok törlőt és krémet?

Figyelt kérdés
Nagyobb gyermeknél, 20 hónap fölött.. Köszönöm..

2014. máj. 20. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Törlőkendőt igen, krémet csak kakinál meg éjszaka. 22 hós.
2014. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én annak idején nagyon hamar leszoktam a törlőkendőről illetve csak kisdolognál 1-2dbbal megtöröltem nagydolognál kádcsapnál lemostam es törölköző. Sokkal jobb tisztább es olcsóbb igy, mert törlőkendővel a kakibol kivakarni...hát a fél csomag elfogy. Nem is értettem miért nem igy csinálja mindenki. Krémet se hasznàltam fél év után, lehet h szerencsés bőrűek. De ha nem pirosodik ki és szép a bőre egy próbát megér.
2014. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak kakinál.
2014. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Altalaban en is csak kakinal. De van hogy papir torlokendot hasznalok, amit be kell vizezni. 1 db eleg belole/alkalom, nem 4-5 nedves torlo.


Kremet akkor, ha piros a popo. Pont ezen gondolkodtam a minap, hogy ki mennyi Sudokremet hasznal el egy babanal? Nalunk meg az elso van, es nem ures ;)


17 honapos a lanyom

2014. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt németországban a kórházban is egy törlőkendőt bevizeznek, és azzal tisztítják meg a picit. Se krém, se popsitörlő.Nagyon meg is lepődtem, mikor a kórházban az első pelenkzáskor kerestem a krémet és a törlőt :)
2014. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!