Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 28 honapos kisfiu leszoktatasa...

28 honapos kisfiu leszoktatasa? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
2 honapja probalkozunk eleg jol ment az elejen de aztan megmakacsolta magat es nem volt hajlando ra ullni sem a bilire sem a wc-re,ugyhogy akkor szuneteltettuk egy-ket hetig,most par napja elkezdte letepni magarol a pelenkat,szol ha kaka van benne de nem elotte,ket napja pelus nelkul hagytam ketszer szaladt a wc-re mikor pisilni kellett de aztan azota megint nem szol,latom rajta hogy nagyon zavarja a pelus de valahogy a wcvel sem akar megbaratkozni meg?Szerintetek hogyan tovabb?Nalatok mik valtak be?Vannak matricaink is de o ragaszta oket ha kell ha nem :).Nagyon szepen koszonom a tippeket
2014. jún. 10. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
szia.az en fiam nemsokara 3eves.kb3get hajlik arra hogy rauljona bilire wcre.mi vettunk neki thomasos wc szukitot ez a kedvenc meseje es igy szivesen ul ra.meg felvan rakva a falva egy tekercs wc papir amin kicsi van es azt tekergeti.nappal ne adj ra semmi keppen sem pelust.amugy nekem is azt csinalja a fiam hogy egyszer szol egyszer nem.minden oraba rsultetem a bilire vagy wcre.meg most tetszik neki kint az allva pisiles.ha nagyonnem sksr raulni akkor szoktam neki monsdani ha ugyes lez akkor kap valamit.nyaloka,rudi stb.alami csali kell :-)
2014. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!