Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Lányom augusztusban lesz 3 éves és ugye szeptemberben megy oviba.De van némi gond a szobatisztasággal.

Pisilni kell akkor szól és megy is a wc-re,de kakilni csak pelenkába hajlandó,szó szerint megmondta és rá kell olyankor adni a pelust,mert különben visszatartja és inkább nem kakil napokig.

Tavaly nyáron már próbálkoztam nála a szobatisztaságra szoktatással és akkor 1x kakilt is a bilibe,nagyon meg is lett dícsérve,de ő mégis sírni kezdett,hogy az az övé és miért ment el tőle.Nem tudom,hogy nem-e ez befolyásolja most?


Mit lehet tenni ilyen esetben?

Egyébként még csak nappalra szobatiszta,kisebb balesetekkel,tehát alváskor kell a pelus.


2014. jún. 19. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A kakilással annyiban nem lesz gond, hogy azt el tudja otthon intézni, ha kell pelusba.

Az alváshoz kell pelus viszont probléma, mert az oviban nem pelenkázzák be a délutáni alváshoz, ha néha baleset van, az persze nem gond, de ha minden délután bepisil, azt szóvá fogják tenni.

2014. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az oviban már jeleztem,hogy még nem szobatiszta,annyit mondtak,hogy a nyár nagy vízválasztó.

Egyébként bölcsis és bizony ott is ráadják alváshoz,nem tudom,hogy lehetne elérni nála,hogy alváshoz se kelljen pelenka.

De a legnagyobb gond a kaki téma,mert napokig is képes visszatartani,utána meg sír,hogy fáj.

2014. jún. 19. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!