Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy álljak neki a szobatiszta...

Hogy álljak neki a szobatisztaságra tanításhoz? 25 hónapos kisfiamnak elkezdhetem már?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 11:48
 1/5 A kérdező kommentje:
néha szól hogy pisilni kell akkor ráteszem a wc-re és bele is pisil!örül neki!minden pelus csere előtt bele pisil a wc-be!de hogyan tovább?vegyem le nappalra a pelust??
2014. júl. 25. 11:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig ilyenkor nyáron kezdtem el a szoktatást mert akkor már a pelus zavarta, hogy meleg van levettem a pelust ráadtam egy kis bugyit vagy kisgatyát mert fiam is és lányom is van és kész mondtam neki a wc-t meg is mutattuk és vártuk a csodát nem erőltettem igaz eleinte sokat pisilt be nem győztem cserélgetni az alsókat de nyár végére mindig szobatiszták lettek 25 és 27 hónapos kor körül történt ez mind.
2014. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapján, amit leírtál, hogy szól, mielőtt pisilni kell és bele is pisil a bilibe, így a következő lépés az, hogy leveszed a pelenkát és nem adod rá.:) Ráadsz egy kis gatyát, látható és könnyen elérhető helyre teszed a bilit és amikor érzi, hogy kell neki, akkor megbeszélitek, hogy vagy ő megy és elvégzi a dolgát, vagy szóljon neked segítesz neki. Az elején még ha valahová mentek, akkor adj rá pelenkát, de otthonra már nem kell. Illetve még éjszakára adj rá, de utána ha már reggel is több nap egymás után száraz pelenkával ébred, akkor már éjszakára is el lehet majd hagyni.
2014. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elöttem irok tökeletesen leirtak mindent.Le a pelust es kesz.Gratulalok a fiad egy ket het es szobatiszta !!!

Az en fiam 22 hos Ö mar 4 honapja ejszaka es nappal is sz.tiszta.Mindent pont ugy csinältam en is ahogy itt mär leirtäk!

2014. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!!akkor nappalra leveszem róla a pelust!
2014. júl. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!