Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Tényleg elvegyem éjszakára a...

Tényleg elvegyem éjszakára a pelust?

Figyelt kérdés

3,5 éves kisfiú. A férjem nyomatja, hogy vegyük el éjszakára a pelust, de a kisfiam még nem érett erre. Reggelre mindig sok a pisi.

Attól tartok, ha elveszem a pelust, éjjel cserélhetem az ágyneműt min. háromszor, pedig amúgy is fent vagyok a babával egy csomót, plusz van még egy tesó! mi lesz ebből?


2014. okt. 28. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor vedd le szerintem, ha éjszaka már többnyire szárazok a pelusok. Próbáld meg, hogy este 6 után már ne nagyon igyon és pisiljen mindig lefekvés előtt.
2014. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges ezzel kínlódni. Vagy cseréljen a férjed ágyneműt. Én bugyipelust adtam ennyi idősen a fiamnak és bilizett, ha felébredt, ügyesen. De kellett idő, hogy összejöjjön a dolog. 4 évesen már nem volt pelusa.
2014. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Baranka ***** válasza:
Én kb 3 hete vettem el a 3 év 3 hónapos lányomtól a pelenkát estére. Addig szinte minden este pisis pelusa volt neki reggelre. A 3 hét alatt csak 3 szor volt baleset. Már első este nagyon ügyesen szólt, hogy pisilnia kell neki. Meg kell próbálni!
2014. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én levettem. Első este bepisilt azóta sem! Már lassan 4 hónapja.
2014. okt. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 29. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem még van sokat,hogy bepisil a majd 5 éves kislányom. ha nincs rajta pellus, akkor engem ébreszt éjjel, nemtudom hányszor. igy sem ö, sem én nem alusszuk ki magunkat.ugyhogy én teszek alá pelenkát. de van, hogy egyáltalán nincs benne pisi reggelre.
2014. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!