Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor lesz ebből szobatisztaság?

Mikor lesz ebből szobatisztaság?

Figyelt kérdés
Lánykám majdnem egy hónapja szobatiszta. Kisfiam gondolom az ő példáját követve vasárnaptól pelus nélkül van (akkor még kapott éjjelre is, de ő alvás közben régóta nem pisil). Viszont magától nagyon ritkán akar pisilni, ha megkérjük, akkor se mindig. Ma du. is kértem, nem kell, erre uzsi közben bepisilt a konyhában. Kaki meg nem ment még bilibe, reggel a pizsibe sikerült.
2015. jún. 2. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős? szerintem ennek semmi köze a szobatisztasághoz... :)
2015. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
34 hós(ak)
2015. jún. 3. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát pedig erre neked kell megtanítanod!

Addig próbálkozni, amíg meg nem tanulja, hogy pisilni/kakilni a bilibe/wcbe kell! És ne vedd személyes sértésnek, de azért ezt egy közel 3évesnek tudnia kellene..

2015. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy oda kell, de nem nagyon akar.

lánykám akarta, neki ment hipp-hopp, egy hónapja, addig ő se akarta, csak volt pelus. De pelust kisfiam se akar...

2015. jún. 5. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor "zsarold" meg! Nincs jobb ötletem..:)

Pl: ha ügyesen oda pisil/kakil ne csak megdícsérd, hanem jutalmazd is meg.. Adj neki aznap utána mondjuk olyan gyümölcsöt vagy valami kajcit, amit nagyon szeret! És mond el neki, hogy ezt azért kapja most, mert ilyen ügyes volt..:)

2015. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!