Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 5 es eves kisfiam nem szobatis...

5 es eves kisfiam nem szobatiszta ejszakara, van valami tippetek?

Figyelt kérdés
Kisfiam sajnos ejszaka meg mindig bepisil. Nappalra 26 honaposan lett teljesen szobatiszta balesetek nelkul. Mar kifogytam az otletekbol. Par napja kitalalta, hogy neki ejszakara nem kell mar pelus mert o nagyfiu. Tamogatom ebbe de sajnos minden aldott reggel agynemut mosok mert nem ebred fel csak miutan bepisilt. Mar azt is kiprobaltam, hogy ejjel 12-kor felebresztettem es kivittem a wc-re. Pisilt is de reggel 6-korul szollt, hogy bepisilt. Volt valakinel hasonlo gond? A pelust nem akarom eroltetni es abbol sem csinalok gondot ha bepsilt, mosom szorgalmasan az agynemut... Csak nem tudom ez meg meddig lesz igy?
2015. jún. 4. 16:53
1 2
 11/11 anonim válasza:

Cseppcsengő! Nézz utána a neten. Unokám 7 éves , nála két héten belül gyors javulás kovetkezett be, pedig nem igazán hittünk benne.Elötte kivizsgáltatták, semmilyen szervi baja nincs. Sajnos elég drága, ha jól emlékszem 15000 körül volt az ára, de megérte! Kisfiúról van szó a mi esetünkben is.Ritkán még előfordul, hogy bepisil, de akkor nagyon fáradt vagy túl sokat ivott.A kisunokám örült a legjobban, hogy végre találtunk valami megoldást és lelkesen használta .

Remélem tudtam segiteni!

2015. jún. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!