Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Van egy 21 hós és egy 3 hetes...

Van egy 21 hós és egy 3 hetes babám, a nagyobbat tanitanam szobatisztasagra de alig van időm erre. Ti hogy csináltátok akik hasonló cipőben járnak/tak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 08:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem kellett tanìtani a gyereket, magàtól nem kérte a pelust és ült a bilire. Azon kìvül, hogy rojtosra beszéltem a szàm arról hogy miért jó neki bilibe pisilni, meg hogy követett mindig a wc-re ha ott volt dolgom, nem volt vele munka. Néha meg kellett kérdezni, hogy lesz-e pisi, vagy kaki, amikor màr jeleit adta az ingernek.

Nem volt peluslevétel úgy, hogy körbepisilte volna a hàzat, vagy hogy emiatt kellett volna mindig a nyomàban lennem egy bilivel. 3. szülinapja előtt 3 hónappal lett szobatiszta.

Nem tudom nàlatok hogy megy a szoktatàsi módszer, de nem reprezentatìv tapasztalatom szerint a gyerek akkor is szobatiszta lesz, ha semmi munkàt nem fordìtasz erre. Talàn érdemes lenne vàrnotok?

2015. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja es 3 honappal ovi elott sikerult mindez :) vagyis juniusban.
2015. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A szobatisztaságra tanítást csak akkor tudod csinálni, ha a kisfiad érett rá. Akkor pár nap és meg is vagytok. Nálunk 2 év a korkülönbség, tavaly nyáron voltunk ebben a szituban, de bármit csináltam, bepisilt a kisfiam, hiába vittem el pisilni óránként. 3 hétig próbálkoztunk. Visszaadtam a pelust és novemberben 2 nap alatt szobatiszta lett! 3X ázott el a teljes szett ruhája, utána néha előfordult egy-két kisebb baleset (het 1-2X), de éjjelre, nappalra, székletre és vizeletre is szobatiszta lett 2 nap alatt. Nagyon jó dolog a leszoktató kisgatya, mert felfogja a pisi elejét, nekünk a leszokásnál sokat segített, mert olyan előfordult, hogy becsurrant egy-két csepp még kb. egy hétig.

Kitartás!

2015. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

OFF

ki a faxt érdekel mi a férjed foglalkozása te bohóc

a kérdésre válaszolj vagy menj tovább te szerencsétlen

2015. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!