Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Lassan öt éves, sose lesz...

Lassan öt éves, sose lesz szobatiszta?

Figyelt kérdés
Fiam lassan öt éves, es egyszerűen nem hajlandó wc-be, bilibe kakilni. Pisilni már két éve egyedül jár a wc-re, de ha kakilnia kell kész procedúra: pelenkát kell rattenni, bunkert építeni (ágyakat széthúzni, letakarni takaróval). Már vettünk neki minden lehetséges wc ülőket, zenélő bilit...mindent. Az is hozzátartozik, hogy van egy másfél éves kisoccse, es mindig azt mondja, ő is baba...Kérlek, ne írjátok, hogy türelem. Két éve rohadtul türelmes voltam. Nem lehet elmenni vele nyaralni, komolyan mpndom szinte az egész életünket már az ő kakalasahoz igazitjukm Tudom, hiba...de ha.meg nem kakil, visit, sikítva őrjöng. Kétségbe vagyok esve. Kinek hogy sikerült? A "hagyd majd magától" kezdetű mondatokkal kíméljenek! Végem van.

2015. jún. 12. 19:34
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
0%
Türelem, majd ő egyedül magától! Ha visít hagy visítson majd meg unja! Aztán abba hagyja! Mutasd meg neki hogy ki az úr!!! :P Ki az aki parancsol neki!
2015. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!