Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor leszünk szobatisztak?

Mikor leszünk szobatisztak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kész vagyok. 31 honaposak vagyunk és nem vagyunk még szobatisztak. Lehet, hogy a tesó miatt aki nemrég szuletett. SEGITSEG! :'(

31honapos kislány és 2 hetes kislány anyuja


2015. szept. 19. 19:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem helyesírási hiba az, hogy X hónaposak vagytok TI és TI nem vagytok szobatiszták.
2015. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
A gyerekem nem szoba tiszta. Csak az írjon aki SEGITENI tud. Ne az aki kritizálni
2015. szept. 19. 20:21
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kisfiam a harmadik születésnapja előtt egy hónappal lett szobatiszta. Előtte nem érdekelte, sőt elutasította az összes próbálkozásomat. A tesó miatt is csúszhat a dolog. Szerintem hagyd most őt, legyen meg a lehetőség de ne legyen téma.Esetleg azt mondogasd neki, hogy milyen jó, hogy ő már ilyen nagy lány és ennyire ügyes sok mindenben.
2015. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

3. szülinapja előtt 1-2 hónappal lett szobatiszta a fiam. Viszonylag sokat próbàltuk motivàlni (ha bibe pisilsz, kapsz egy gumicukrot, oviba pelussal nem mehetsz, stb) és emellett sokat kérdezgettem tőle, hogy lesz-e pisi, kaki, akar-e a wc-be pisilni mint a nagyok, nézd anya és apa is oda intézi (igen, jött velünk), nézd milyen izgi dolog lehúzni a pisit, stb... Soha nem ültettem időközönként bilire, viszont fürdés előtt, mikor màr pucér volt, mindig mondtam, hogy kipróbàlhatná a wc-t.


Ne aggódj, nem marad pelusos, meg fog rà érni. Csak rajtad múlik, mekkora feneket kerìtesz az ügynek. Ha làtja rajtad, hogy kiidegel, stressszel a téma, ő is ugyanìgy fog hozzààllni...


Off: szokjunk màr le a többes szàmról, olyan bugyuta dolog (szopiztunk, kakiltunk).

Off2: kellett néhàny pillanat, mire visszaosztottam a 31-et, hogy az hày éves is

Off3: a történet szempontjàból tök irrelevàns a 2 hetes kislànyod, de amúgy gratulàlok hozzà, biztosan cuki

2015. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon bízom benne. Van féltékenység bőven. Szoktam mondogatni neki,hogy ügyed nagylány, meg Matricaztunk is, de semmi.

Koszomom szépen a válaszodat! :)

2015. szept. 19. 20:49
 16/35 A kérdező kommentje:
Szia! Egy picit megnyugodtam, köszönöm válaszod! :)
2015. szept. 19. 20:50
 17/35 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem kritika, de soha nem értettem mi a nyavajának kell többesszámban beszélni.. A gyereked 31 hónapos és nem te. Illetve a gyereked nem szobatiszta és nem te.


Ez nem kritika még egyszer mondom, de valaki elmagyarázhatná, hogy miért van ez, mert nem értem.

2015. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, máskor majd odafigyelek. Én 35eves vagyok, a lányom pedig februárban lesz 3eves.
2015. szept. 19. 20:55
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Kislànyom két éves koràban elkezdett szobatiszta lenni, de ez abba maradt, nem tudom, hogy mit ronthattam el, vagy csak ràjött, hogy ez annyira nem is érdekes, ki tudja. Nem erôltettem a dolgot, mert nagyon tiltakozott. Aztàn 7 hónap múlva a tél közepén nem kért pelenkàt, nem én hoztam fel, hanem magàtól jött neki, a pisilés azóta megy neki, de teljes szobatiszta csak kerek 3 évesen lett, addig kakacsomagokat kaptam a bugyiba. A kistesò nem biztos hogy befolyàsolja, nàlunk 6 hetes volt a kicsi, amikor a nagyobb szobatiszta lett pisiügyileg. A környezetemben van olyan, aki 3,5 évesen lett szobatiszta, ovi elött egy hónappal, viszont attól a naptól profi volt, akkor érett meg rà. Kitartàst, ö is profi lesz elöbb-utobb! :-)
2015. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm szépen. Nem siettem, várok rá, de nem nagyon hajlik rá. Köszönöm szépen a biztatást! Minden jót! :)
2015. szept. 19. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!