Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukák, apukák, nektek hogy...

Anyukák, apukák, nektek hogy esett volna az alábbi szituáció?

Figyelt kérdés

Fiam igaz már 8 éves, de előfordult még vele, hogy alkalom szerűen bepisilt éjszaka. Ez főleg akkor volt, ha hideg volt a szobában, és kitakarózott.

Tegnap itt voltak a kis barátai játszani. Ekkor párom (nem közös gyerek) megemlítette a többiek előtt, hogy amíg éjszaka bepisil, addig nem kéne ezzel és ezzel a játékkal játszania (sz.gépes játék)

Az jogos volt, hogy nem kéne...de nem értem mért kellett a többiek előtt az éjszakai bepisilést mondani :(

Október elején történt utoljára ilyen egyébként (ugye akkor a fűtést nem indították időben a panelban)....


Szeretném, ha a bepisilés tényét nem kommentálnátok(mert nem erről kérdeztem), csak magát azt az tényt, hogy nekem esik rosszul, vagy ti is úgy gondoljátok nem kellett volna a többiek előtt ezt mondania, főleg úgy, hogy már hónapok óta nem történt meg. A fiam egyébként láthatóan meglepődött, de nem esett rosszul neki, illetve a barátok is meglepődtek, de aztán nem volt téma....de ugye ha egyszer összevesznének....


Köszönöm előre is a normális hozzászólásokat!



2016. jan. 18. 08:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szép a párodtól, én ezt már megmondtam volna neki is, persze úgy hogy azért a gyerek ne hallja, és kérném hogy kérjen bocsánatot a gyerektöl.
2016. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Három éves rokon kisfiú még nem szobatiszta. Már őelőtte sem beszélünk a dologról. Ez intim téma.
2016. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!