Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért ragaszkodik ennyire a...

Miért ragaszkodik ennyire a pelushoz?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva 3 éves lesz a kislányom, de hallani sem akar arról, hogy ő bilizik, vagy wc-re üljön. Próbáltunk már sok mindent, ígértem neki mindent az ég világon. De nagyon aggódom mert szeptembertől ovi és én nem vettem észre,hogy akarná egyáltalán.A védőnő is evvel nyaggat már. Üvölt ha rárakom a bilire vagy megemlítem neki. Szerintetek mit tehetnék még vagy hagyjam magától leszokni?
2016. máj. 18. 14:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Próbálok nyugodt lenni ilyen téren. De az stresszel nagyon,hogy nem hajlandó ilyen téren semmit se elfogadni. Próbáltunk olyat is,hogy nagyobb gyerekek mondták neki,hogy adnak bugyit neki. Annyira már hajlandó,hogy bugyit viseljen,de nem szól ha kell neki pisilni.
2016. máj. 21. 17:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom szeptemberben tölti a 3mat, ma voltunk orvosnál és az orvos is számonkérte rajtam, hogy miért van még pelenka anyuka??? Nos... kb. ugyanezért... Ha bekakil nem engedi tisztába tenni magát, ragaszkodik a kakájához... Ha bugyiban van és bepisil, nem is szól és nem zavarja, Kaki szintén állandóan belemegy a bugyiba, de volt már sikeres produkálás a wc-be is párszor. Én is aggódom, hogy lesz így szeptembertől bölcsi, bár ott engedékenyebbek, de én is nagyon szeretném már ha bilibe vagy wcbe lenne... Ráadásul az én lányom nagyon magas, kinéz vagy 4 évesnek, így még "cikibb" pelenkázni... Én is türelmes vagyok, nem akarok erőltetni... Nem egyszerű az biztos.
2016. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor nálatok se jobb a helyzet. Attól félek,hogy pelenkát se fogok kapni rá, ha nem szokik le,mert a legnagyobb méret is lassan kicsi lesz.
2016. máj. 24. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!