Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi van olyankor, ha kezdődik...

Mi van olyankor, ha kezdődik az ovi és a gyerek még nem szobatiszta?

Figyelt kérdés

Aznap tölti s hármat mikor kezdődik az ovi, tehát papìron még nem lenne kötelező, de beírattuk.

Ha még mindig nem sikerül leszoktatni a pelenkáról mi a teendő? Odamegyünk és mondjuk hogy hello, várunk amíg ez a helyzet és majd jövünk?

(Beíratkozáskor mondtuk hogy nem szobatiszta, azt mondták annak KELL lennie)

Járt már valaki így?


2016. júl. 24. 13:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%
Mi is hasonló cipőben járunk. Az én lányom már 3 éves és nem hajlandó semmire sem. Se bili,se wc. Ha itthon ruha nélkül pelus nélkül van,pelenkát kér és csak abba hajlandó. Ha meg bugyi van rajta akkor mindegy,mert belepisil belekakil és nem nagyon zavarja. Én teljesen feladtam már,hogy szeptemberbe ovis lesz. :(
2016. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Kicsit félve bár nehogy előre igyak a medve bőrére, de örömmel jelentem a kislányom rákapott a wc-re :) :)

Amióta utoljára ide írtam 4x pisilt bilibe, kb 3x a bugyiba, az összes többi pedig a wc-be sikerült :) Éjszakára persze pelenkát kap, de ez természetes ahogy informálódtam...

Nagyon tetszik neki a dolog, remélem ez így is marad!

Ma még pl nem volt 1 'baleset' sem! Mondjuk az első ilyen napon a szükségeseken kívül vagy 15x menni kellett, de inkább, minthogy tényleg pisilni kelljen neki és én meg nem veszem komolyan és bepisiljen..

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, a többi sorstársamnak pedig kitartást! :)

2016. júl. 29. 18:42
 23/24 anonim ***** válasza:

5,10-es vagyok.


Látod igaz lett, amit írtam😊. Ha megérik rá, pár nap alatt szobatiszta lesz!

2016. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

20-as vagyok, Gratula nektek! :) Irigykedem rátok! :))))

Én még adok pár napot a gyereknek aztán letépem róla a pelust, lesz ami lesz! :)))

2016. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!