Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hol pisiljen a kislányom?

Hol pisiljen a kislányom?

Figyelt kérdés
Most lesz szobatiszta, első pelus nélküli sétáink tesszük, egyenlőre csak a ház körül. Családi házas övezet. Játszótér 30 percre és ott nincs wc...szóval hova pisiljen a játszón? korulotte van egy tér, ha félreviszem oda egy fához az gáz (nyilván a papirt osszeszedem)? Ha a játszóig nem bírja ki vagy hazafele jön rá, az út szélén pisiltetni bokorhoz valamelyik utcában gáz? ti hogy csináljátok? kakiba bele se merek gondolni.
2017. máj. 3. 15:38
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
en nyilvan osszeszednem a kakit meg a zsepit..alap ahogy ktyak utan is felszedem
2017. máj. 3. 16:19
 12/30 anonim ***** válasza:
93%

Szintén papír bilisek voltunk, de volt simán bokorba intézés is.

Mikor levettük a pelust, többet nem kapta vissza.( ezért megköveznek, de) éjszakára sem!

2017. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

erre a papír bilire gondoltok?

[link]


ebből egy db 500 ft?? vagy van bele valami bélés, és elég csak azt megvenni? mert azért pisilésenként 500 ft elég durva

2017. máj. 3. 18:25
 14/30 anonim ***** válasza:

[link]


itt van fele annyiért. egyszer használatos amúgy.

2017. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
36%

Az igen!!! Én annó valami 150-200ft ért vettem. És nem is használtunk el sokat....


Most keresgéltem neked, de 500 alatt én sem találok.

Elképesztő!!!

Hát akkor marad a bokorban pisilés. Én ennyiért nem vennék azért papír bilit.

2017. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
69%
Hát le leszek pontozva de én pisiltettem a lányomat bokorba. Mikor lekerült róla a pelus, utána nem volt hajlandó pelusba pisilni. Az meg hogy hetekig ne mozduljunk ki itthonról szerintem nem opció. Kakilással nem volt gond, ő azt a mai napig csak itthon intézi-3éves.
2017. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
na igen meg azert a kaki eleg kiszamithato pl ha egesz delelott nem kakilt es ebedre jol betermel, akkor nyulvan nem indulok vilagnak vele amig nem kakilta ki magát...de a pisi...egyenlőre abszolút ossze vissza jon rá, hol orankent haromszor pisil hol meg 3 óráig semmi
2017. máj. 3. 20:31
 18/30 anonim ***** válasza:
60%
Szia. Mi is papírbilit használunk, és én mindig teszek bele egy zacskót és így csak azt kell kidobni. Mert egyébként tényleg drága lenne... Így sokáig kitart...
2017. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
18-as! Ez tök jó megoldás! Köszi.
2017. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%

én simán pisiltetem bokorba, ez nem gond, kakit mindig ahzavisszük :)

de tuti nem vennék ennyi pénzért papírbilit. akkor már van a 2in1 bili és vécészűkítő, amiben zacsit kell tenni, ha biliként használod. olyat vennék, és azt vinném egy szatyorban.

de csak ha kellene. de nem kell, mert elintézi a bokor mögött.

játszótéren annyi szabály van, hogy a "járda túloldalán" lehet pisilni, mert az már nem a jétszótér, ott már nem szaladgálnak, kúsznak-másznak a gyerekek.

2017. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!