Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hol pisiljen a kislányom?

Hol pisiljen a kislányom?

Figyelt kérdés
Most lesz szobatiszta, első pelus nélküli sétáink tesszük, egyenlőre csak a ház körül. Családi házas övezet. Játszótér 30 percre és ott nincs wc...szóval hova pisiljen a játszón? korulotte van egy tér, ha félreviszem oda egy fához az gáz (nyilván a papirt osszeszedem)? Ha a játszóig nem bírja ki vagy hazafele jön rá, az út szélén pisiltetni bokorhoz valamelyik utcában gáz? ti hogy csináljátok? kakiba bele se merek gondolni.
2017. máj. 3. 15:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

megkerestem, összecsukható utazó bili néven fut a cucc:

[link]

a link csak példa, fele ennyiért van aliexpressen is pl, és azt gondolom, egy éppen szobatisztává váló gyereknél ez még akár 1-2 évig is hasznos lehet, szóval érdemes rá beruházni.

2017. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
most vettem 2 dbot 1000 ft volt...ha nem valik be a zacskos betetes megoldas akkor veszek utazobilit..mondjuk a pedofiloknak tok mindegy bilibe vagy fa ala pisil e
2017. máj. 4. 10:28
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

#4

Biztonság kérdésem nem helytálló a lazaság. Ezért használunk gyerekülést, ezért nem tesszük a gyerek képeit a netre és nem mutogatjuk nyilvánosan meztelen őket, ezért, zárjuk az ajtókat stb. Mert ebben a relációban csak a felelősség vagy a felelőtlenség szavak értelmezhetőek.

2017. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
62%

Értem 23-as! És igazat is adok neked. De ez alapján az elgondolás alapján hogyan lehet megoldani azt, amikor bepisil a gyerek mondjuk a játszón, és viszed magaddal a váltóruhát, mert át akarod öltöztetni? Ezek szerint felesleges a váltóruha, mert úgysem vetkőzteted le nem szabadítod meg a pisis ruhájától, hogy gyorsan ráadd a száraz váltást, mert mi van, ha pont egy pedofil arra jár?

Az én szobatisztává váló kislányom vasárnap a parkban rollerezés közben összepisilte magát. Mire észbe kapott, már le is vettem Róla a pisiset és ráadtam a szárazat. Az is igaz, hogy egy darab ember sem járt éppen arra abban az egy percben.

A most 4 éves fiam is úgy lett szobatiszta 2 évesen, hogy egyszerűen megtagadta a pelust. Hiába kértem a séták előtt, hogy vegye fel, annyira imádta a kisgatyókat, hogy tiltakozott. Így maradt a bokorban pisi-kaki, gyors átöltöztetés. Nem fogtam vissza a lelkesedését azzal, hogy erőszakkal bepelenkázom.

Egyébként a mai napig még a 4 éves kisfiamnak is folyton a nyomában vagyok, ha házon kívül vagyunk, egy pillanatra sem veszítem szem elől, és egy nagyobb lépésnyire vagyok Tőle még bicajozás közben is. Szval velünk melléfog minden pedofil.

Ez egy ilyen világ. Mit tud tenni egy pedofil egy olyan gyermekkel, akinek a fenekében van a szülője? Most őszintén kérdezem. Ennyi erővel bárki titokban lefotózhatja a parkban ruhában bicajozó gyerkőcödet is? És mit tud vele csinálni?

Szval ha a szülő nagyon résen van, egy ilyen kisgyermeket nem fenyeget ez a pedofil-mizéria. Sajnos, majd nagyobb korukban, amikor már nem lehetünk a sarkukban, akkor komoly veszélyek leselkednek rájuk. Attól én is tartok. De ebben az életszakaszban az én gyermekeimre nézve ez nem veszélyforrás.

2017. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
A gyereküléstéma pedig nem helytálló párhuzam. Abban valóban nincs helye lazaságnak, mint ahogyan a képek posztolásában sincs. Nem is teszem pont az idióták miatt.
2017. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Endr 72 ***** válasza:
80%
Nyugodtan pisiltesd a bokorba.Kicsit túl van lihegve ez jajj valaki meglátja dolog.
2017. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
akik a pedofiloktól félnek azok strandra sem viszik őket sose? ahol majdnem pucérak? ha valahol, hát ott biztos tele van retardáltakkal a medence széle, mégis elviszed nem?
2017. máj. 5. 17:37
 28/30 anonim ***** válasza:
Bp. külső kerületében lakunk, egy lakótelepen, a játszótér melletti bokrok mögé viszi mindenki a szobatisztává váló gyerekét pisilni, nem életszerű összeszedni a 2 gyereket meg a tonna játékot és felmenni pisilni. Kaki nálunk is csak otthon van, egy pisi miatt nem papírbilizek. Az szerintem inkább utazáshoz praktikus.
2017. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

#24

Inkább ne akard tudni, hogy "mit tud tenni" egy vagy több pedofil a gyereked hirtelen, telefonnal lekapott és perverz célokra terjesztett képével ....


A magam részéről ezt megelőzöm.


Kérdező: a strandon a gyerekek fürdőruhában vannak, és nem meztelen intim testrészekkel, éppen emiatt. Olvasgass kicsit, mielőtt a homokba dugod a fejed! El sem tudod képzelni, milyen dolgok vannak.

2017. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
mit olvasgassak mirol beszelsz? homokba akkor dugnam a fejem ha ezt nem kerdeztem volna meg itt...
2017. máj. 8. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!