Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikortól kezdtétek el bilire...

Mikortól kezdtétek el bilire szokatni a fiatokat?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor láttam rajta az érdeklődést. Kb 2-2,5 évesen.

De a bilitől sikítva menekült, így lépcsős vécészűkítő lett. Tökéletesen bevált.

2018. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam és nem érdekli. A bölcsiben is kínálják bilivel és wc-vel (a bölcsiben az a nagyon alacsony kisgyerek wc van), de a wc-től idegenkedik, a bilire ráül néha, de nem produkál. Kakilni meg pelusba is nagyon ritkán, inkább hazahozza, ebből a visszatartásból már volt szorulása nemrég.


Itthon a bilit (zenélő bili is van) elutasítja, a wc szűkítőt elfogadja, de 2 éves kora körül többször akart ráülni, mint mostanság. Még annyira sem érdekli, pedig nem titkolóztunk előtte, állandóan elkísért a wc-re.

Szóval nem tudom, hogy mikor kap kedvet hozzá.


Azt mondják, nem szabad erőltetni, de nyáron muszáj lesz elkezdeni, hogy oviba tudjon menni. Remélem nem fogja erőltetésnek megélni.

2018. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam áprilisban lesz 2 éves, de másfél éves korától sokszor ràült, ha mondtam, hogy pisiljen, belepisilt.

Mostanàban elő se vettem a bilit, tél van, sok ruha rajta, macera.

Majd ha már kevesebb gönc lesz rajta :)

2018. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!