Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nálatok hogy alakult a szoptat...

Nálatok hogy alakult a szoptatási időszakban a szex téma?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez engem is érdekelne. Elég cicifuggő a férjem, nyilván ki fogja bírni (mielőtt valaki ezzel jönne), de azért érdekel hogy mikortól lehet újra cicit simizni stb...
2019. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy! A szoptatás alatt ugy lecsökkent a libidóm, hogy jó ha havi 1x volt szex,az is csak kényszerből.
2019. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
A szex nem változott. Nálunk a terhesség alatt /után sem volt vele gond szerencsére, viszont a cici kerülve lett. Nekem sem lett volna jó és szerintem a férjem is felfogta, hogy nincs kedve elrontani a dolgot azzal, hogy folyik a tejem a szájába.
2019. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem volt libidóm addig, amíg meg nem jött 7 hónappal szülés után. Még mindig szoptatok, de most már kívánom a szexet. A mellem nincs kerülve szex alatt, de annyit nem kényezteti a párom, mint régebben és nem 8s esik igazán jól. Nekem már nem csöpög csak úgy magától, mint az elején, szóval ez nem probléma.
2019. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik terhességgel és szüléssel nőtt a libidóm, szóval alig vártuk mind a 4-nél, hogy aludjanak el esténként. 😂 A mellemet ignorálta a férjem az első, nagyon ömlős időszakban, utána már nem volt gond.
2019. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Mi köze van a kettőnek egymáshoz?
2019. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Nekem már a terhesség is tönkretette a libidómat. Amióta szültem (sürgősségi császár), gyakorlatilag még rosszabb.

Első 2 hónap semmi, azóta havonta egy szexet vhogy összeküzdünk.

A szoptatás biztos nagyon erős negatív faktor, mert annyira irtózom magamtól miatta, hogy nem tudok nő lenni.

De vsz az is számít, hogy nagyon ronda a hasbőröm, pigmentált a gátam.

És hogy több mint fèl éve minden éjjel egy-három óránként kelek a gyerekhez, kb két óra elaltatni.

Nincs segítségünk, minden reggel arra gondolok hogy a halál is jobb lenne mint meghalni, este meg hogy szexelni akarjak... hehe.

2019. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
Előző vagyok. Viszont nálunk nem tabu a mellem, szerencsére nem ilyen sugárban tejelős fajta vagyok. Nagyon nem hoz lázba, ha hozzáérnek, de ez minden más porcikámra is igaz.
2019. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Szahara, faradtsag, zero libido. Akkor kezdett alakulni amikor csokkent a napi szoptatas adag 3db/napra.
2019. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Nálam is szoptatás végéig se menzesz, se libidó nem volt, pedig ha rászántam magam, akkor jó volt, csak általában az alvás ezerszer vonzóbb lehetőségnek tűnt :)
2019. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!