Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan fogom leszoktatni ha...

Hogyan fogom leszoktatni ha cicifüggő?

Figyelt kérdés

Már egy éves a babám, de rengetegszer kéri a cicit még mindig. Van hogy játék közbe is felhúzza a pólóm és mindegyikre rákap...

Iszik es eszik rendesen mást is.

De én nem akarok 2-3 évig szoptatni főleg hogy lassan aktuális lesz a tesóprojekt, meg már néha utálom a szoptatást, főleg hajnalban. Olyankor szó szerint este 9től reggelig a cicimen van. Cumizni nem cumizik, pedig jó lenne, mivel így a cicimet használja cuminak, ha elveszem tőle felébred és csak így tud visszaaludni. Nem tudom ez mennyire normális dolog, de aggaszt, hogy így hogy fogom leszoktatni? Másnak is volt cicifüggő babája? Hogy szoktattátok le/szokott le végül?


2019. aug. 22. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én először nappal vettem el tőle. S csak az altatás miatt adtam oda. Aztán éjszaka elvettem. 2-3 éjszaka rossz volt. De aztán megtanulta, hogy a cici az nincs sötétben. Mindig magyaráztam, hogy alszanak a cicik, majd világosban. És egész hamar visszaaludt nélküle. Volt hogy vizet adtam neki s úgy aludt vissza. Az egész az első lépéssel nehéz. De amúgy egy egészséges terhességet nem veszélyeztet a szopi
2019. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen játék közbeni akciókra nyugodtan mondj nemet, azért még te vagy erősebb. Egyébként még simán leszokhat magától is, a nagyobbikom másfél éves korára szép fokozatosan elhagyta, ahogy egyre érdekesebb lett minden más. Egyszerűen elfelejtette. A kicsi két évesen még 5x ébredt éjszaka, akkor megbeszéltük (hiszti sem volt), hogy már csak mellébújok a saját ágyába, de cici nincs, mert nagyfiú, aztán átosontam az enyémbe (aztán persze jött utánam éjfél körül, aztán fél év múlva már csak hajnalban...), de így is 4 éves volt, mire átaludta az éjszakákat és már elég volt az esti mese.
2019. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!