Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell leszoktatni egy...

Hogy kell leszoktatni egy babát a ciciről? A kisfiam 1 éves és cicifüggő.

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek szoptatni,de 1,5-2 éves kora után már nem kéne.Szerintem ha rajta múlna 10 éves koráig szopna.Cicin alszik el,nem tudom mit csináljak ha ez később is így marad.Segítsetek!
2009. jún. 11. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kislanyom fo taplaleka 1 eves koraig az anyatej volt.azt hittem sose hagyja abba.vegul is 2 eves szulinapja elott 1-2 honappal szokott le rola.en nem akartam eroszakkal abba hagyni, ugyhogy ahhoz a tehnikahoz folyamodtam, hogy probaltam etelt adni, kerulni a cici temat, nem szoptattam csak azert mert eszembe jutott hanem csak akkor amikor o kerte.estekent adtam tehen tejet (ezt ugy 1,5 kora utan) de meg akkor is szopott utana. szep lassan igy abba hagyta a szopizast. a legvegen mar csak ejszaka szopizott ha felebredt.nem mondom,hogy konnyu volt de eleg gyerek barat leszoktatasi megoldas. nem felajanlani de ha nagyon keri nem tiltani. hajra, nekem bejott.
2009. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Ne tedd mellre, csak este lefekvésnél. Ha idáig eljutottatok, akkor majd az estivel kell már csak megbírkóznotok, de szerintem azzal még bőven várhatsz :)
2009. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fog így maradni, nyugi. Ő maga fogja megunni, mert a körülötte lévő világ izgalmasabb lesz.

Most még korai is ezen aggódnod, szerintem.

www.lll.hu

www.szoptatasert.hu

2009. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!