Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is játszik a baba a...

Másnak is játszik a baba a cicijével szopizás közben?

Figyelt kérdés
A lányom most 5 hónapos és egy pár napja azt csinálja, hogy szopizás közben játszik a cicimmel. Ütögeti meg kapargatja a körmével. Ha már egy pici zajt hall egyből a hang irányába fordítja a fejét, majd pár másodperc múlva ismét folytatja a szopizást. Így most megint hosszú nyúlt a szopizási időszak. Amúgy rém aranyos ahogy mindig csak a játékon jár az esze. Írjatok a ti babátok miket csinál szopizás közben.
2010. júl. 13. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mintha az én babámról írtad volna! :) Ugyanezeket csinálja ő is, 5hónapos múlt.
2010. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HIHI:)Ez jó.Mi ma vagyunk 5hósak és totál ugyanez.Pici zaj-lecupp majd vissza-ez 100szor,nameg közben karmolászás,ruhacincálás:)
2010. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az én lányom is csinálja, most 4 hónapos, de már pár hete megy. Főleg ha én köszörülöm a torkom, olyan döbbenten tud ránézni..
2010. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj, de édesek! Az enyém is ezt csinálja. Szintén 5 hónapos! Nagy csibész a kiscsávó. Játszadozik, zajra figyel, és mikor rájön hogy még mindig cici van a szájában, rám néz az óriási barna szemeivel, és vigyorog, de úgy hogy a cicit nem engedi el! :)


A másik amit imádok, amikor elkezd enni, akkor még csak a cicire koncentrál, nem figyel másra, és a kis tenyerét ráteszi a cicire, és olyan mintha tartaná! :)


Amikor már jól lakott, sűrűbben elengedi a cicit, és néz a nagyvilágba. Aztán megmozdítom, akkor rájön, hogy neki még nem elég, és villámgyorsan tud újra ráharapni! És úgy csinál, mint aki még borzalmasan éhes, de 3-4 szívás után megint a huncutkodáson jár az esze!

2010. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!