Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4-én szültem császárral és...

4-én szültem császárral és azóta nincs étvágyam, mit tegyek? Szoptatom a kislányom de tudom hosszú távon nem lesz jó ha nem eszek. De egyszerűen hányingerem van ha a kajára gondolok. A csokit megtudom enni.

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is császárral szültem és nekem sem volt étvágyam az első hetekben. Olyan ételeket próbáltam enni ami könnyen csúszik és a tejnek is jó. PL. rántott levesek..stb. Nem volt étvágyam de enni muszáj volt a pici miatt. Nekem a közérzetem sem volt az igazi. Amikor kijöttem a kórházból és itthon voltam lement egy pár kiló. De ne aggódj mert vissza fog jönni az étvágyad. Nekem is visszajött és visszaszedtem azt a 2-3 kg, ami az elején lement. Nekem még nagyon csúszott a gyümölcsös joghurt is. Hamarosan el fog múlni nálad is az étvágytalanság utána meg annyit fogsz enni mintha újra terhes lennél. Legalábbis nálam így volt. tymy
2008. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rántott levest azt én is eszek néha, mást nemnagyon.:(

De akkor majd próbálkozom a joghurttal meg esetleg müzlivel. Köszi szépen!

2008. nov. 16. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én is 4-én szültem nekem sincs igazábol étvágyam ,de muszáj eni levesek azok jol esnek és a joghurtok,probálj te is ilyeneket enni.Én 14-kg-ot adtam le ,hogy nem nagyon eszem ,de nagyon sok tejjem van.ÜDV:Kisfiu anyukája
2008. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!