Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császár után mikor lövel be a...

Császár után mikor lövel be a tej?

Figyelt kérdés
Első nap 10 perce kaptam meg a babát második nap tettem mellre, a szoptatása jól megy szívja is rendesen de semmi nem jönn belőle ma ez már a 4. napunk és el kellett kezdeni tápszerezni. 3 óránként teszem mellre, iszok tejtermelésre teát, és 3 liter vizet is de már 4-et is megpróbálok. Mióta kapja a tápszert nem minden 3 órában ahogy mellre teszem csak ha kéri akkor viszont úgy bealszok tőle hogy alig bírom felkelteni. Tápszeres baba lesz így? Volt valaki így? Kezdem reménytelennek érezni azt hogy nekem lesz tejem :(

2019. szept. 28. 05:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Idegenkedtem kifejezetten a szoptatástól, de aztán császár lett, amit rosszul éltem meg, és úgy éreztem, még egy kudarc lenne, ha a tej sem indul meg, és akkor így a küzdéssel mondjuk, hogy megszerettem. És ez a tápszer készítés, melegítés akkor elég zürösnek tűnt (kéri, meleg, mégse, mégis, már hideg stb), hogy a szoptatás jobban tetszett. Szemlátomást a kisbabàmat is nagyon boldoggá tette.

De azért utálok idegen helyen szoptatni (nyilvanos szóba se jön), vagy ha vendég van és el kell vonulni, és tudja, hogy mit csinálok.

Pár hónap után volt egy fázis amikor utàltam.

Most a hozzátáplálásnak nagyon örülök, hogy fèl nap nincs már szoptatás, viszont azt a kevés alkalmat szívesen végzem.

Kb ennyi.

2019. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ui. Még annyi, hogy a szex nagyon nehéz, nemcsak libido, hanem vhogy tisztátalannak, abszolút nőietlennek érzem magam a szoptatás miatt, pedig mázlista vagyok, mert belőlem nem folyik csak úgy, csomó nőnek melltartó betét is kell.
2019. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm az őszinte válaszod!
2019. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ha kértem adtak tápszert de most még be is sárgult így ők mérik és ettetik ha a ciciből nem kér. Az első mérés él 10 ml jött le az egyikből a másikat már nem kérte így hát pótolták. Azóta még 2x elvitték a kékfénybe de nem szopizott mert aluszékony lett így most ők ettetik. Így hogy most nem cicizet érzem hogy kezdenek bedurrani a melleim
2019. szept. 28. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!