Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mégis hogy lehet kíméletesen...

Mégis hogy lehet kíméletesen leszoktatni?

Figyelt kérdés

17 hónapos, szeretném ha már nem cicizne napközben. Most próbáltam elaltatni másképp ebéd után,de végig csak ordított, majd fél óra után álomba sírta magát. Megtehettem volna, hogy cicire rakom, és akkor egyből alszik, de tényleg szeretném leszoktatni a nappaliról legalább. Ti hogy csináltátok? Iszonyat idegesítő volt fél órán át hallgatni a sírását, ráadásul panelba lakunk, így gondolom a szomszédoknak is. És ez nem árt a lelki világának?

Mégis hogy csináljam?


2019. okt. 16. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Hú na it mindjárt mit kapsz a 3 éves korig szoptató ősanyáktól. 😂

1 éves kor előtt sokkal egyszerűbb leszoktatni, akkor még nincs akkora tudatuk. Most sajnos ez ilyen lesz de hidd el, hogy hamar adaptálódni fog, pár nap és nem fog sírni hidd el. Simogasd őt, beszélj hozzá, esetleg ringasd, sétálj vele, vagy cumisüvegben is adhatsz neki vizet. Sok sikert, nem lesz egyszerű de ha elhatároztad magad akkor ne tántorítson el ez a kezdeti síros reakció.

2019. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Nem ítélkezni szeretnék ,csak egy kérdés :) Miért akarod leszoktatni? Csak azért kérdezem mert nekem még csak 3 hónapos a picim és fogalmam sincs mikor és hogyan
2019. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mert már nyüg nekem. Imádtam szoptatni, de már sok...

És nem az ovi előtt 2 hónappal szeretnék szenvedni ezzel.

Nagyfiú már, eszik mindent.

Éjjel és reggel elég lenne mar neki.

2019. okt. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!