Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a szoptatás?

Figyelt kérdés

A kérdést nem provokálás céljából tettem fel.

Van egy 4 hónapos babám, szoptatom mivel sok tejem van. Viszont minden egyes pillanatát útálom. A babám szépen szopik nem fáj viszont nekem maga a szituáció a rossz. Alig várom hogy ne kelljen szoptatnom. Idegen, nem jó az egész. Mikor el kell vonulni másik szobába és tudják hogy mit csinálok az is zavar. Egyszerűen útálom. Ezért viszont lelkiismeret furdalásom van :( más is érez így vagy csak én vagyok ilyen selejtes? :'(



2019. nov. 2. 23:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
35%
Ne ijesszetek már meg! Még csak terhes vagyok és engem is zavar a gondolat, de gondoltam a szoptatás szeretete majd csak kialakul. Ezek szerint lehet, hogy én is ódzkódni fogok tőle? Szeretném szoptatni a babám, de jelenleg elég bizarrnak hangzik ha rágondolok hogy az milyen is lehet.
2019. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
45%
Minden egyes percét imádtam és imádom, mindegyik gyerekemmel.
2019. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
81%

Èn míg pici volt nagyon szerettem szoptatni, mikor màr nagy, akkor nyűg volt, de ìgy is èvekig szopott.

Le a kalappal előttetek, akik NEM szerettek szoptatni, es megis megteszitek a gyereketekèrt. Könnyű annak, aki szereti csinalni, ti plusz àldozatot vallaltok a gyereketekèrt!! A nehèz percekben ezt ne felejtsètek el.

2019. nov. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
50%
Nekem elég volt a 4 hónap belőle. Szerencsére cumizavaros lett. Sokkal könnyebb volt nélküle.
2019. nov. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
59%
Nem, én szeretem így táplálni. Nekünk, ez így jó. Mindenki más kérdező, de miért nem fejed le és úgy adod neki akkor? Úgy nem kellene mellre tenned.
2019. nov. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a fejés még undorítóbb. Én csak párszor fejtem, amikor dolgozni mentem, de már a fejést megelőző naptól kedvetlen voltam, és fejés közben annyira undorodtam magamtól, hogy a halál is jobb lett volna.

A párommal ordítottam, ha bejött ilyenkor, de ha a ház másik sarkábab is volt, akkor is úgy éreztem, hogy jobb lenne ha többet nem találkoznánk, szakítanánk, mert hallja a zúgását a gèpnek és tanúja a szégyenemnek.

A "testéből tàplàl" kifejezést szerencsére reggeli előtt olvastam, de így is émelyítő.

2019. nov. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
73%

Te egy nagyon stramm,erős nő vagy és le a kalappal, hogy 4 hónapja szoptatod úgy, hogy nem is szereted csinálni. Én nem leszóllak, szerintem légy büszke magadra.


Egyébként én is utáltam szoptatni most várom a 2-at de nagyon félek tőle....


( amúgy nem is értem egy férfi milyen jogon szól ebbe bele)

2019. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem sok nő nem szeret szoptatni, de erről annyira tabu beszélni, hogy inkább nem mondják. Én nem éreztem undorítónak, cukin szopizott a baba, de összvissz 1 hetet tudtam szoptatni, szóval ez túl kevés idő. Ha féléves koráig szoptatod már mindent megtettél. Amúgy pelenkát cserélni se szeretek, meg éjjel felkelni a bőgésre, de megcsinálom, ilyen a szoptatás is, nemsokára abbahagyhatod.
2019. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
39%

A pelenkacsere csak nem kellemes, de a szoptatásban van valami állatias. Nem értem, hogy történhet meg, hogy az egyik undorító lény tőgyéből kifolyó dzsúzt egy másik feligya. Ez nagyon perverz.

Amúgy az is az, hogy vkiben kinő egy másik ember. Olyan, mintha bélférge lenne.

Én a terhes nőket sokáig ilyen szubhumán lényeknek tartottam, kb meglepődtem, hogy tudnak beszélni. Meg hát ranézel és tudod hogy hagyta hogy bepározzák.

A szoptatást ha csak meg tudom életében vkiról, hogy ilyet csinált, már nem tudok rá ugyanúgy nézni.

Magamat is utálom miatta.

2019. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Látom akkor nem csak én gondolom így hála istennek. Csak valóban tabu erről beszélni mert mindenki csak a pozitívumot mondja még ha nem is úgy gondolja. Gondoltam a fejésre de a védőnő szerint nem jó mert úgy el fog apadni.
2019. nov. 3. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!