Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a szoptatás?

Figyelt kérdés

A kérdést nem provokálás céljából tettem fel.

Van egy 4 hónapos babám, szoptatom mivel sok tejem van. Viszont minden egyes pillanatát útálom. A babám szépen szopik nem fáj viszont nekem maga a szituáció a rossz. Alig várom hogy ne kelljen szoptatnom. Idegen, nem jó az egész. Mikor el kell vonulni másik szobába és tudják hogy mit csinálok az is zavar. Egyszerűen útálom. Ezért viszont lelkiismeret furdalásom van :( más is érez így vagy csak én vagyok ilyen selejtes? :'(



2019. nov. 2. 23:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
35! Volt itt aki nem kicsit leszólta a kérdezőt, sőt a nőket, neki írtam, és törölték. Igen, szánalmas. Az is, hogy a kérdező tudja milyen ez az oldal, és nem képes elfogadni, hogy bizony vannak itt kötekedő emberek! Ha meg nem tartozik senkire mit csinál, akkor alapból ne kérdezzen!
2019. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az egész röhejes, ami itt folyik, legfőképp az hogy csípőből megbélyegeznek és elítélnek embereket, csak mert ők nem úgy viszonyulnak a szoptatáshoz, ahogy szerintük kéne, sőt egyesek olyan szintre süllyednek, hogy még elmebetegnek is titulálják a másikat. Azért ez nonszensz.

Nem értem miért nem lehet a másik saját döntését tiszteletben tartani és a véleményedet kulturáltan, normális hangnemben leírni...🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️ Neeeem, egyszerűbb egyből olyan kommenteket írni, hogy nagyon nagy baj van veled, nem vagy normális kezeltesd magad és tarsai. Szanalom.

2019. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
67%

Áruld már el mi a bánatos francert érdekel téged ennyire az, hogy ki hogyan bánik a férjével??! Eleve nem értem néhány sor alapján, hogy tudsz ilyen profi következtetéseket levonni, továbbá azt sem értem miért beszélsz többesszámban, mikor itt egyetlen kommentelő írta, hogy kiabált a férjével, de ő maga le is írta, hogy fóbiája van és az váltja ki belőle ezt! Szóval igen is bántod azt, aki nem szoptat, hisz itt is megállás nélkül szapulod a szóbanforgó kommentelőt, aki nem mellesleg beteg. Szóval nem szimplán arról ír, hogy nem szereti, hanem ennél súlyosabb a dolog, irtózik tőle, fóbia. Vagy nálatok ez a módi? Verbálisan megalázni és elmebetegnek titulálni egy embert, aki fóbiával küzd? Mert akkor ahhoz őszintén gratulálok...👏👏

Honnan tudod egyébként, hogy a férjét megalázza?? Abból sikerült ilyen pöpecül kikövetkeztetned, hogy leírta, hogy 1x üvöltött emiatt a férjével? Ez komoly? Arra esetleg nem gondoltál, hogy a férje is tudataban van a felesége betegségével és közösen megoldást, kompromisszumot kerestek a problémára?


A sokadik kommentedet hányod ide, amiben próbálod alázni a fóbiás kommentelőt és azonnal támadsz, vádaskodsz mindenki mással, aki ezt szóvá meri tenni. Vicces vagy. Miért nem foglalkozol inkább a saját férjeddel és melleddel, másé helyett?:) Meg főként ahelyett, hogy másokat ócsárolsz miatta? Ennyire azért nem unatkozhatsz..

2019. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is az. Ha megszületik nem akarom majd szoptatni. Teljesen idegenkedem tőle. Azt sem bánnám, ha nem lenne tejem. Hasonlóakat gondolok, mint te. A mellem az enyém. A nőiességem jelképe.
2019. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!