Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit éreztek amikor szoptattok?

Mit éreztek amikor szoptattok?

Figyelt kérdés
Kellemes, fájdalmas, rossz stb...?

2019. nov. 18. 20:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%

Az eleje fájdalmas minden alkalommal, piszokul. Mindtha 20 tűt szúrnának a bimbómba. Főleg még közveflenül a császármetszés után, minden kortynál mintha valaki acélbetétes bakanccsal lépne bele a méhembe, annyira összehúzódik.

Fáj, amikor fejni kellene, de nem megy.

Ettől függetlenül a belem kidolgoztam, hogy legyen tejem és szoptathassam a fiam. És szerintem jó döntés volt.


Azt viszont még mindig nem értem, a szoptatás náciknak miért kell téríteni mindenhol. Attól, hogy odaveti, hogy "feladtad" meg hogy a shoptatás milyen szép, attól nem fog visszamenni az időben.

2019. nov. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Miért van mindenki lepontozva? Mitől nem hasznos egyik valsz sem?
2019. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
Én most direkt mindenkit felpontoztam, szerintem tök jó, hasznos válaszok születtek.
2019. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
Én is felpontoztam mindenkit. De hát valakinek ebbe is bele kell kötnie.
2019. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
Eleinte fajdalmas volt mintha tukkel szurkaltak volna a mellbimbom,de utanna meg konnyebulest ereztem hogy szivta ki a gyerek Mert rengeteg tejem volt
2019. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%

Azért picit túlzás ez a “legcsodálatosabb érzés” meg “cicifüggő” gyerek. Persze, tök jó, ha valaki erre rá tud hangolódni, meg a gyereknek is jó, de van olyan, ahol maga a gyerek utasítja el, vagy tényleg az anya idegenkedik, nem hiszem, hogy bárkinek is szenvednie kéne. Az meg, hogy valaki “cicifüggő” szerintem kifejezetten rossz is. Kíváncsi lennék, hogy a kis cicifüggő anyukája mennyire lesz könnyekig hatódva, ha a gyerek majd két évesen is tépi az anyja ruháját meg toporzékol a melle után. Amúgy is bizarrnak tartom cicifüggőnek nevezni a gyereket.

Bezzeg, ha én azt írnám, hogy az én gyerekem egy igazi kis tápszer függő, a legszarabb anya lennék a világon, mert miaz, hogy tápszeres. Pedig aztán szerintem normálisabb dolog egy ételétt “függeni” mint egy mellért.

2019. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
17%

Képzeld 16# az én első 2 gyerekem is tápszeres volt. Az első teljesen elutasította a második pedig 4 hónapig killódtam hogy,hogy legyen anyatej neki a tápszer mellett. Most a harmadik gyerekem meg hallani se akart a tápszerről már a kórházban sem.Első perctől kezdve anyatejes.

Azért mert a te gyereked valamilyen okbol tápszert kapott attól én tartalak sz.ar anyának.

DE: Majd a GYERMEKEM és ÉN eldöntjük meddig jó,meddig egészséges ez NEKÜNK!!

Imádja és én is.


A cicifüggő baba anyukája

2019. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%
Vajon miert.lettem lepontozva,Mert azt irtam hogy Sok tejem volt 😒
2019. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem 18, hanem azért mert egy olyan remek társadalomban élünk, ahol az emberek még véletlenül se tudjak tolerálni ha valakinek más a véleménye. Még akkor sem, ha az ő életükre ez semilyen befolyással nincsen... szánalmas, de ez van.
2019. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%
Fizikailag először borzasztóan fájt, mintha tűvel szurkálták volna. Lelkileg meg furcsa de jó érzés, hogy belőlem táplálkozik ez a kis csoda 😊
2019. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!