Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan anyuka még, aki nem...

Van olyan anyuka még, aki nem adott semmilyen tápszert a gyerekének?

Figyelt kérdés

Se tejital, se tápszer, se tejpép. Ez ritka manapság? Néha olyan furán néztek rám a dokik...

Isz szoptatás mellett.


2019. dec. 2. 21:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem ritka. Nem is értem, hogy miért várod itt érte a vállveregetést. Melled állapotát se kérdezte a kutya se.
2019. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Tudod 8as ritka egy IQ betyàr lehetsz. Az èn lànyom most lesz 4 hónapos ès sajnos tàpszert kell adnom mert 1 hónapos volt mikor elment a tejem.Aptamilt kap, az egyik legjobb tàpszer, de mit nem adnèk ha anyatejet adhatnèk neki mert annàl jobb nincs a gyereknek, akàr milyen modern lehetsz te agyhalott.Ès nem kell lógnia, ha meg ùgy lesz akkor úgy lesz, ès igenis a gyerek az első!Gondolom sok gyereked lehet mikor ilyeneket ideböfögsz.
2019. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek sem kaptak ilyesmit.
2019. dec. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 khniki ***** válasza:
62%
Nekünk sincs szükségünk tápszerre. Mondjuk, mikor ötödször gyulladt be a mellem 7 hét alatt, elgondolkoztam rajta. De aztán visszajött a tejmennyiség és gyulladás sem volt azóta. Én hozzátáplálni kezdek korán.
2019. dec. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A kórházban az első 3 éjszaka kapott kb 20-30 mili tápszert. Összesen 100 mili alatt volt. Azután se tápszer, se tejpép, se tejital, se üveges babakaja, se babakeksz. Zacsis gyümölcs pépet kapott párszor (8 darabból még meg van 3),amikor úton voltunk vagy szabadság utáni első nap még nem volt időm vásárolni.

Mi megbeszéltük a férjemmel, hogy így szeretnénk csinálni és igyekeztünk kivitelezni. 11 hónapos kiscsaj. Olyan szuperül ment a hozzátáplálás, hogy nappal már van, hogy nem is szoptatok. 3-4 szoptatásnál több idejét se tudom mikor volt egy nap.

2019. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Kár, hogy a kérdés feltevésénél nem látszik a kérdező motivációja.


Én csak érdeklődés szinten kérdeztem. Az én környezetemben az ismerőseim közt nincs olyan, aki ne tápszerezett volna. Itt a dokik is ezt preferálják. Jobban mérhetőnek tartják, ellenőrizhetőnek.

2019. dec. 4. 14:12
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú ez az orvosi hozzáállás... ha valakinek, legalább a dokiknak tudni kellene, mennyivel jobb táplálék az anyatej, mint a tápszer.
2019. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12es vagyok, utolsònak igaza van, de èn ilyet mèg nem hallottam hogy orvos a tàpszert abszolvàlta volna az anyatej helyett, az anyatej mièrt nem kimèrhető?ha problèmàs az etetès le lehet fejni ès akkor tudod mennyit adsz.èn boldog lennèk ha mèg mindig szoptatni tudnèk.
2019. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyèbkènt mèg annyit, hol itt?èn Svàjcban èlek ès itt abszolut arra törekednek hogy a kismama amig tud, szoptasson..
2019. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztalom amit te! Mikor 3hónapos volt is kerekedő szemekkel néztek, hogy teljesen csak anyatej? Furcsáltam, hogy ez mégis miért olyan “nagy szó”. 14hós most, még mindig cicis, sőt nagyon cicizős, de attól függetlenül mindent megeszik, nem válogatós még hála isten
2019. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!