Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyák, hogy oldjátok...

Szoptatós anyák, hogy oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Akik szoptatnak, ázok ha elmennek valahová hogy oldják meg a komfortszoptatást? Gondolom, nem használtok cumit, a cumizavar miatt de akkor hogy oldjátok meg? Vagy a ti babátok nem igényli?

#szoptatás #Komfortszoptatás
2020. jan. 8. 08:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Olyankor nem volt, ha nem otthon voltunk akkor amúgy is dolgunk volt, rá sem értünk volna ilyenre
2020. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%

A mellem etetésre szolgált, sose lógott rajta a fiam csak azért, hogy megnyugodjon. Volt cumija, bár azt sem engedtem, hogy egész nap a szájában legyen.

Ezeket tudatosan kezeltem, így sose volt gondunk, pár hetes korától cipeltem mindenfelé.

2020. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem nem a komfortszopi volt a baj, én 3 órás etetéssel is kínlódtam, nem tudtunk sehová menni, mert külvárosban lakunk és akkor még nem vezettem.
2020. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 khniki ***** válasza:
24%
Én sosem hagytam komfortszopizni. 1 hetes kora óta van cumija, nagyon szereti és nem cumizavaros.
2020. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Olyankor amíg aktívan szopizott hagytam majd utána levettem ciciről. Autóban vagy vendégségben más szobában szoptattam. Ennyivel szerintem nem sérül az igény szerintiség, plusz ott több is az inger meg általában program volt így hamar elterelődött a figyelme. Cumija 3 hónapos korától van, de szopi után nem adtam oda neki kint sem. Akkor kapta meg ha n voltunk otthon és nem tudtam/akartam épp ott és akkor megszoptatni vagy elalváshoz amikor nem cicin aludt el. Most 1 éves néha még an cumi, de utoljára 3 napja került elő, mostmár tuxatosan igyekszem mellőzni.
2020. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Coffelia ***** válasza:
69%
Idegen helyen általában nem merült bele annyira, viszont komolyabb komfortszopikat eleve csak az első pár hónapban igényelt nappal. Később inkább alváskor, főleg este. Mivel tudom, hogy a babáknak magas százalékban elemi igenye a komfortszopi, a hatékony kereslet-kínálat beállításához pedig jó teret adni annak, hogy a baba szolgáltassa a mellnek a termelést szabályozó ingereket, természetesen amikor csak lehetett, hagytam.
2020. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!