Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azért szoptattok, mert szerett...

Azért szoptattok, mert szerettek szoptatni vagy mert "muszáj"?

Figyelt kérdés
Muszáj alatt azt értem, hogy ez a legjobb a babának, meg ez az elvárás.

2020. jan. 8. 22:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én szeretek szoptatni. A kislányommal annyira magától értetődően, gond nélkül ment, tök idilli volt, neki mindene volt a cici. 2 évig szopizott. Mikor a fiammal terhes voltam, alig vártam, hogy újra szoptassak. Hát, 2 hónapig vele is jó volt, aztán elkezdte elutasítani, és hónapokig kinlodtunk, mire leesett, mi baja, es megoldódott. Na akkor nem szerettem annyira, de feladni nem akartam, tudtam, hogy van valami megoldás. Azóta ő már 1 éves, szopik még, mióta nincs az a probléma, újra szívesen szoptatok. Még egy évig biztos fogok, ha ő is szeretné.
2020. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
17-es ez nagyon szomorú ☹️ Tényleg nem ertem néhány doki hozzáállását. Ahogy valaki írta, hogy akinek meg meg szeret, azt meg lebeszélnek. Mikor jutunk el odáig, hogy az anyákat nem nézik hülyének?! Akinek megy és szeret nyilvánvalóan szoptasson amennyi jól esik. Az a legideálisabb. De akinek nem megy, nem szereti, az potoljon nyugodtan.
2020. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Eleinte nem szerettem... (első egy hónap)... De most már nincs vele gondom....szeretem azt az időt... 🙂
2020. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell lepontozni azt aki szeret szoptatni? :( Semmi rosszat nem írtam...
2020. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
60%
Ez kb olyan kérdés, minthogy szeretek-e pelenkázni. Csinálom, kell.
2020. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 khniki ***** válasza:
45%
Akartam is szoptatni, de a 7. hétig 5x gyulladt be a mellem + kisebesedett a mellbimbó, borzasztó kínkeserves volt. Aztán kiszedtem egy antibiotikum kurát, lassan a sebek is begyógyultak, beállt a kereslet-kínálat, azóta imádom, nagyon jó érzés. De azért várom már, hogy visszamenjen a mellbőségem és hogy újra visszakapjam a melleinet. :)
2020. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
73%
#25 Hát azért nem éppen. Szoptatni mondjuk pont nem egy kötelező, muszáj dolog, ahogy nem is ez az egyetlen módja egy csecsemő etetésének és nem is okoz kárt benne ha nincs szoptatva. A pelenkázásra viszont nem igen van más alternatíva és hadd ne mondjam mennyire egészséges nyakig sz*arban ülni..
2020. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem ki és miért pontozza le azokat akik szeretnek szoptatni?

Nyugodtan lehet engem is lepontozni... Itt kérdést tettek fel amire az emberek válaszolnak.

Én szeretek szoptatni, az eleje rossz volt mert kisebesedett mivel rosszul kapta be de aztàn rájöttem/segítettek és így már nagyon jó volt. Imádok vele összebújni, pihenni, aludni. Csodás amikor látom hogy boldog mert cicilhet, megnyugszik tőle hamar. Számomra ezért is pozitîv illetve emiatt szeretem nagyon hisz ez egy kötelék kettőnk között :)

2020. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
62%
Utáltam, szenvedés volt a fiammal. 4 hónapig nyígattuk egymást, utána minden szép és jó lett. Most a kislányommal ezt nem csinálom végig. Épeszű anyára van szükségük, aki nem roppan bele a muszájba.
2020. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
83%
Itt csak azok a szentek akik nem szeretnek szoptatni?😂😂😂😂😂
2020. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!