Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti milyen melltartót hordtok?

Ti milyen melltartót hordtok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi sem kényelmes. A szivacsos stb eleve nem, mert hatalmas lett a mellem. A sima sportmelltartó szerű kinyúlt három hónap alatt. Vettem H&meset, ez is top szerű, de hátul kapcsos,ez is nyom valahogy. Ha nincs tartva a mellem azért fáj, ha meg tartva van mint ebben, akkor azt érzem össze van nyomva és közte izzadok...ti milyen szabású szoptatós melltartót használtok és hol vettétek?
2020. márc. 2. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól van lemérve, hogy milyen méret kell?
2020. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De nem jövök rá milyen méret kéne? Nagyobb? Akkor lóg. Kisebb? Akkor szorít..
2020. márc. 2. 11:50
 3/10 anonim ***** válasza:
A melled alatt leméred. Ez a szám a melltartókon, pl. 75, 85, stb. És a mellcsúcson is leméred. Az pedig a kosár. Ha 10 centivel több, mint a mell alatt, akkor A kosár, ha 20-al B, 30-al C. Még az F kosár sem ritka szoptatás alatt. Tehát ha a melled alatt 83, a mellcsúcsodon 115, akkor 85C vagy.
2020. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezeknek a szoptatós top szerű melltartóknak nincs kosár mérete, csak L-es, XL-es stb. A kosarasasokat még ennyire sem bírtam elviselni magamon sajnos :( pedig már három hónapos a kislányom, már nincs az állandó feszülő mell és mégis folyton kellemetlen a mellem a melltartó miatt
2020. márc. 2. 12:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, amit a bonprix-ről rendeltem ugyanúgy melltartóméretű, nekem pontosan 75E kell.
2020. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megnézem köszi!
2020. márc. 2. 12:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elsõ három hónapban nagyon nehéz volt melltartót hordanom. Én sem tudtam megtalálni a megfelelõ méretet. Amit a boltban felpróbáltam és kényelmesnek hittem, de rendesen tartotta a mellemet, az kesõbb szorított, több ki is nyúlt hamar. Ennek az volt az oka, hogy amíg nem állt be a kereslet-kínálat, addig telítettségtõl függõen egy nap alatt több féle méretet igényeltem volna. Késõbb rendezõdött a dolog mert már nem telt meg annyira a mellem két szoptatás között. Azóta a sportmelltartó fazonúakat hordom én is és már nem nyúlik ki. Nem tudom, hogy te mióta szoptatsz, de lehet megoldódik a te problémád is idõvel.
2020. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 khniki ***** válasza:
Megértelek, én 3 hónapig egyáltalán nem tudtam melltartót hordani, annyira érzékeny volt a mellbimbóm. Azóta egy sima kínai szivacs nélküli szoptatós melltartót hordok. Nagyon kényelmes, nem nyom össze.
2020. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bonprix. Legjobb. Nagyon jo anyaga van nincs benne se vas se szivacs, leméred a méreteid és tökéletesen arra valót küldenek. Én semmi mást nem hordok, bátran ajánlom :)
2020. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális méret szerint vegyél szoptatós melltartót. Vannak rendes, kosarasok. Ha kényelmetlen akkor vagy rossz minőség vagy rossz méret, vagy mindkettő. Az Anita márkájúak pl. nagyon jók. Drágák ugyan, de bírják a strapát is.
2020. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!