Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás tényleg fogyaszt?

A szoptatás tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy 500-600 kalóriát is felhasználó a szervezet a tejhez.

Szóval ha valaki nem zabál egész nap, hanem csak a szükséges átlagos mennyiséget (~2000kcal) eszi meg, az fogyni fog?

Én 8 hete szültem, de már 5 kiló mínuszban vagyok, de nekem nem nagyon van alkalmam enni sokat, csak napi 2x 3x ha tudok. De fogalmam sincs mennyit.

Viszont én nem látom magamon az eredményt, arra is gondoltam hogy m~g a terhesség alatt kialakult víz ment le, ugyanis vizesedtem. 1 héten a szülés után 89 kg voltam. 100kiloval mentem szülni. (tusom, tudom... Sok 😥😭)


2020. márc. 27. 12:28
1 2
 11/11 khniki ***** válasza:
Van, akit fogyaszt, van, akit nem. Én pl nem tudtam az eredeti súlyomra visszafogyni.
2020. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!