Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szüles utani verzes osszefugge...

Szüles utani verzes osszefuggesben van a szoptatassal?

Figyelt kérdés
Mert ugye a mehosszehuzodasokkal osszefuggesben van. Ket hete szzultem es par napja kezdtem el jobban verezni. Lehet amiatt mert most kezdett el rendesebben szopni a baba?
2020. máj. 10. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen nálam is így volt. Sőt, 8 hétig vérezgettem, javarészt mindig szoptatások után.
2020. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hat, de inkább 8 héten belül normális, hogy néha jobban megindul. Szoptatás nélkül is, de persze mivel a szoptatás méhösszehúzódást okoz, ezért lehet ez is befolyásolja. Nekem a 4. héten volt olyan, hogy hirtelen nagyon sok lett, pedig már azt hittem, elmúlik - nem szoptattam gyakrabban, mint előtte és nem is volt semmi gond, pedig elég ijesztő volt.
2020. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!