Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak én állok hozzá így?

Csak én állok hozzá így?

Figyelt kérdés

Ne támadjatok rám, kérlek, de egyszerűen nem tudom megérteni, hogy hogy lehet, hogy a legtöbb nőnek nem fura, hogy az addig szexuális célokra "használt" mellei a szülés után hirtelen táplálékforrássá válnak? Hogy nem bizarr nekik, hogy addig a párjuk simogatta stb, most meg egy gyerek eszik belőle?

Nekem egyszerűen undorító emiatt a szoptatás. Tudom, én vagyok a fura meg a beteg, de egyszerűen taszít az egész.



2020. máj. 19. 13:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
És az, hogy a hüvelyen keresztül születik a gyerek az semmi? 😅
2020. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

Én is így voltam/vagyok vele, nem is szoptattam. Egyszerűen világ életemben taszított a gondolat is, számomra abszolút szexuális töltete van a mellnek, bár mivel elég érzékeny, szexben sincs túl sok szerepe.

Egyébként szerintem nem hasonlítható össze a szüléssel és azzal, hogy odalent jön ki, ugyanis egy gyerek csak így jöhet a világra ez az egyetlen módja, ellenben táplálni őket nem csak a mellemmel lehet, van más módja is, lásd tápszer.

2020. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak hogy reagáljak a kommentekre: igazából a természetes szülés is "visszataszító" nekem, sokkal inkább szülnék császárral.

2020. máj. 19. 16:10
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

16:00


Igazából nem, választhatod a császárt is, ha mélyen a Zsebedbe nyúlsz.


De ugyanúgy, ahogy nincs értelme a komplikáció nélküli császárnak, ugyanúgy nincs értelme tápszerezni, ha minden adott a szoptatáshoz.


Jó dolog, hogy van tápszer azoknak akik nem tudnak szoptatni, jó dolog, hogy van császár és egy csomó babát és anyukát megmentenek vele,


De ha valaki hiúságból nem szoptat, vagy szül császárral, az nálam az anyai ösztön teljes hiánya, és a természet telibe szarása.

2020. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

17:14, szerintem meg mindenkinek az abszolút magánügye hogyan hozza világra és táplálja a saját gyermekét. 2020 van, szerencsére minden adott a császárhoz is meg a gyerek szoptatáson kívüli etetéséhez is, innentől mindenki döntse el maga, hogy melyiket választja.

Szerinted nincs értelme tápszerezni, szerintem meg nincs értelme magamra erőszakolni olyat, amitől viszolygok és első perctől ráz a hideg, főleg hogy van más megoldás is.


Ennek semmi köze az anyai ösztönhöz, lehet baromi jó anya az is, aki "kérésre" császárral szül és tápszerez és "sz*aranya" az is, aki hüvelyi úton szült és szoptatott. A kettő között nincs összefüggés, szóval szerintem nem kéne csípőből és ismeretlenül jelzőket aggatni a másikra.

2020. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%

Senki nem mondta, hogy szar anya. Annyit mondtam, hogy ez az anyai ösztön teljes hiánya, ami tény és való, mert a szoptatás és a hüvelyi szülés ösztönös cselekvés, és aki képes saját maga miatt mást választani, abban nincs meg az erre irányuló anyai ösztön, mert ha lenne, egyszerűen nem lenne más opció.


Az állatvilágban is megfigyelhető, hogy vannak olyan állatok akik egyszerűen nem akarják szoptatni a kicsinyeiket, pedig ők nem tudják túl gondolni, hogy jajj a mellem szexuális eszköz, egyszerűen csak hiányzik belőlük az anyai ösztön.

2020. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%

Én sem írtam sehol, hogy azt mondtad aki nem szoptat szaranya, de viszont akire az mondod az "anyai ösztön teljes hiánya", az igen negatív felhang és igen is vonzza maga után, hogy az akiben nincs anyai ösztön, az nem épp jó anya. Márpedig ez nem igaz.

Szóval nem, azért mert valaki nem szoptat különféle (esetleges nyomós) okok miatt, még nem egyenlő azzal, hogy hiányzik belőle az anyai ösztön!

Nekem kicsit ellentmondásos az, hogy "Neem, én nem állítom, hogy rossz anya lenne, épp csak nincs benne egy csepp anyai ösztön sem". Akiben zéró anyai ösztön van az általában nem is szül, hisz minek ha nincs meg hozzá a belső vágy, ösztön, hogy ő márpedig akar. Attól, hogy valaki császárral szül és/vagy nem szoptat, még érezheti az ösztönt, hogy nagyon is szeretne gyereket.

2020. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!