Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki el sem kezd szoptatn...

Ha valaki el sem kezd szoptatni szülés után, akkor nem lövell be a tej?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Változó. De miért ne kezdenél el szoptatni? Nem szeretnéd a legjobbat a kisbabádnak?
2018. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Sok esetben akkor is belövell. Ezért szoktak ilyenkor olyan gyógyszert adni ami elapasztja, hogy ne gyulladjon be a mell.
2018. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Dehogynem. Pl. nagyobb magzatnál törtnént vetélés után automatikusan adták nekem a Bromocriptint. 23 hetes voltam, azt már a szervezet szülésként érzékelte és beindult volna a tej gyógyszer nélkül, ahogy érett szülésnél is. Nem a szoptatás indítja el, hanem a hormonok.
2018. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Dehogynem. Nekem is előbb volt tejem és csak utána kezdtem el szoptatni. Császármetszéssel szültem, másfél napot voltam az őrzőben, így nem is szoptattam, aztán kikerültem rendes kórterembe, még aznap nem mondták, hogy kezdjek el szoptatni, addig kapott tápszert a csecsemős nővérektől és az első éjszaka, amikor a kórteremben aludtam, akkor indult be a tejtermelődés. Akkor mentem rögtön a csecsemős részlegre, jeleztem, hogy mi van, de nem is tudtam egyből szoptatni, le kellett előbb fejnem. Utána meg már ment simán minden magától.
2018. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Dehogynem. Egy ismerosom babaja halva szuletett a 33. heten, rengeteg teje volt, fejt es leadta honapokig.

Meg a mas gyerekenek is jot akart ebben a borzalomvsn, elgondolkodtato azoknak a noknek akik a sajatjukat sem akarjak szoptatni mert feltik a csocsuket.

2018. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!