Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen érzés a szoptatás,...

Milyen érzés a szoptatás, amikor már nem érzel fájdalmat, jól kapja be a baba, stb...?

Figyelt kérdés
2 honapja szoptatok, először bimbovedo nélkül, totál szetestek a mellbimboim, iszonyatosan fajtak, mar azt se tudtam mikor lehet jol a baba a mellemen, mert nonstop fajt, ha nem szoptattam, akkor is. Aztan védővel szoptattam, mar a fajdalom elmúlt, 2 napja kezdtem leszoktatni a vedorol. Teljesen mas erzes védő nélkül, egy pici fajdalmat, nem is inkabb azt, hanem kellemetlen érzést érzek, mikor nagyon szív, mintha kattogna a bimbóm a babám szájában. Mar sikerült ugy szopnia, hogy a végére megnyúlt volt a bimbóm, nem lapított, mert előtte total laposra deformálódott. Ez a "kattogas" az egyik mellemen van, a másikon meg mintha minden szivasnal raharapna az egyik szajzuganal, vagy igy osszeszoritana az egyik szajzuganal a mellemetmellemet minden szivasnal (de ezt is főleg az etetés elején erzem). Mit kell érezni a rendes, helyes szoptatás során?
2020. aug. 5. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem érzek, csak a tejleadò reflexet ha megindul, de már az sem fájdalmas. Nyìlván azt érzem, hogy bekapja de fájdalmat nem.
2020. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem miután már nem fájt a tejbelövelés
2020. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Nem fáj, nem kellemetlen meg semmi. Az első pár nap nekem is fájt, mire megtanultuk, hogyan jó, de a második héten már semmi nem volt
2020. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogzásig semmi extra. A tejleadó reflexet éreztem, megfeszült, amikor elkezdtek szopizni, de ennyi. Aztán ahogy elindultak a fogaik, nagyon fegyelmezni kellett, mert szerettek harapdálni. Hamar leszoktak róla, hála Istennek. 😊
2020. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor beindul a tej, lehet szuro erzes akar fel eves kora utan is, de ez inkabb kellemetlen, mint fajdalmas. Akkor szokta a baba kilapitani a bimbot, ha nem kapta be jol, ilyenkor kisujj a szaja sarkaba, vakuum megszuntet, es ujra mellretenni ugy, hogy a bilboudvar also ketharmada is a szajaba legyen igazitva, maganak a bilbonak ugy kellene a szajban lennie, hogy nem er hozza semmihez.


A kattogas nem olyankor van, mikor mar kiszivta a tej nagyreszet, es komfortszopizik? En olyankor tapasztaltam.

2020. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kattogàs a cumizavar / bimbóvèdő miatt / lehet



Semmit

Kivéve ha megharap az ínyével az erős tejleadó miatt.

Később meg kellemetlen, amikor a fogaihoz odaszívja...


Ennyi

2020. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!