Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babóm 3hetes. Napközben kaja...

Babóm 3hetes. Napközben kaja után egyre többet van fent ez normális? Éjjel is így lesz? Eddig éjjel egyszer kelt fel!

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babóm is 3 hetes, és ugyanezt csinálja. Sokszor a következő evésig (3 óra) sír, nyűglődik. Ráfogták, hogy hasfájós. Tegnap rájöttem, hogy a fenét hasfájós, csak állandóan méricsgélem, és csak annyit adok neki, amennyit enged a dr-nő, és az kevés a kis drágámnak, azért ordít. Azóta hagyom, hogy annyit egyen, amennyit akar, leteszem, és alszik.
2010. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze...az én fiacskám volt hogy 3 hetesen szinte egész délután fent volt...mondjuk ő ténylegesen hasfájós volt...ordított,kínlódott egész délután... :( DE!!Egyébként is egyre hosszabbak lesznek az ébren töltött időszakok. Éjjel elvileg szerintem nem lesz gond...ha eddig aludt miért lenne ébren..ha pedig nem , meg fogja tanulni (szokni) lassacskán,hogy éjszaka pihenés van..A napirend a legfontosabb,így hamar megszokják az éjszakai alvást. Nekem most 6 hónapos a fiam..sosem aludta még át az éjszakát...sőt 3 hetesen 3 óránként kelt :( amiből 1,5 óra volt az evés..tehát szerencsés vagy,szerintem nem lesz gond!Jó babázást!!!
2010. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én babám 6hetesen van fent pár órát,de azt se napi rendszerességgel,éjjel pedig kétszer vagy háromszor kel fel,ő is hasfájos de nem sír olyan sokat ez miatt.

Úgy tudom hogy a babáknak azért kell(ene) sokat aludni mert az agyuk úgy fejlődik.

2010. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!