Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg nem lehet túletetni...

Tényleg nem lehet túletetni iszsz babát?

Figyelt kérdés
Kisbabám ( 3 hetes) igény szerint szopik, cumit nem kap. Bőven van tejem, elég erős a tejleadó reflexem is. Az esetek nagy részében szopik majd alszik. Ha ébren marad próbálok énekelni neki, hordozom, ringatom, foglalkozók vele, ringatószékbe teszem, kitolom a kertbe babakocsiban, de olyankor semmi nem jó neki, üvölt és a kezét a szájába gyömöszöli, cuppog, láthatóan mellre akar menni. Apánál se nyugszik meg. Volt, hogy próbáltam 1,5 órán át nyugtatni, mivel előtte 1 órát szopott, de semmi. Ha visszateszem a mellemre ilyenkor brutális mennyiséget bukik vissza hála ezeknek a " szopás maratonoknak" ezután még sír kb. 10 percet majd ringatással elalszik. Azt olvastam, hogy iszsz esetén nem lehet túletetni. Most akkor ez mi? Valami tanács? Adjak neki cumit? Ha igen, milyen fajtát, hogy ne legyen cumizavara? Valaki volt hasonló helyzetben? Szívesen fogadok tanácsokat.

2020. aug. 11. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%

Be fog állni


Nyugi


Fejéssel még többet termelsz



Nyugágypózban szoptass

És próbáld ki a blokkszoptatást, egyrészt csökken kicsit a mennyièg, másrészt így a tejleadód nem lesz olyan erős, harmadrészt tud komfortcicizni.



Tanácsadó szuper ötlet


Szoptatás tanácsadás kérdezz felelel csoport fb-ob sokat segít..

Van a témában több írás is már

2020. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, a nyugágy is bevált este. 😊 Mostmár ébredés után első nyüszire felteszem mellre, így nem túl éber és mohó. Mert sajna nagyon kis ragadozó módjára tud szopizni, ha ideges, az még tovább ront a helyzeten.... Büfizni/pukizni nehezen tud, most adtam neki Espumisant, jobb lett. Fejni amúgy csak annyit fejek, higyha éjjel nem kel fel 4 órán át, ne robbanjak szét. Hétfőn hívok tanácsadót is. Fekve szoptatás pl. Nagyon nem jön be, akkor alig bír nyelni. Bölcsőtartásban szoktam etetni általában amúgy fotelben. Néha éjjel volt, hogy fekve.
2020. aug. 15. 08:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia, mi a helyzet azóta? Megoldódott a probléma? Mi volt a titok kulcsa?
2021. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!